Üstün Komedi Dizisi için Primetime Emmy Ödülü -Primetime Emmy Award for Outstanding Comedy Series

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Üstün Komedi Dizisi için Primetime Emmy Ödülü
için ödüllendirildi Üstün Komedi Dizisi
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tarafından sunulan Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi
İlk ödül 1952
Şu anda tarafından tutulan Ted Kement ( 2022 )
İnternet sitesi emmy .com

Üstün Komedi Dizisi Primetime Emmy Ödülü, yılın en iyi televizyon komedi dizisine verilen yıllık bir ödüldür. 1960'dan 1964'e kadar bu kategori, Komedi Özelleri (tek seferlik programlar) kategorisiyle birleştirildi, böylece o yıllarda her iki program da aynı ödül için yarıştı. Ödül, dizinin yapımcılarına gidiyor.

kilometre taşları

Çakmaktaşlar ve Family Guy, ödüle aday gösterilen tek animasyon sitcom'dur. 2020 itibariyle, Fleabag ( Birleşik Krallık ) ve Schitt's Creek ( Kanada ), Amerika Birleşik Devletleri dışından bu ödülü kazanan tek gösteridir.

Üç Büyük ağ (ABC, CBS ve NBC) kategoriye hakim oldu. Sadece altı ağ ödülü kazandı: HBO (bir kez Sex and the City ile ve üç kez Veep ile ), dört kez Fox ( Ally McBeal ve Arrested Development ile birlikte ) ve Apple TV+ ( Ted Lasso ile birlikte ) ve Amazon Prime Video ( The Marvelous Mrs. Maisel ile ), BBC ( Fleabag ile ; daha sonra Prime Video'da görünse de) ve Pop TV ( Schitt's Creek ile ; başlangıçta CBC Television'da görüldü ) ile bir kez.

Kazananlar ve adaylıklar

On yıla bölünmüş aşağıdaki tablolar, Primetime Emmy Ödülleri veri tabanına göre, renkli satırda ilk sırada yer alan kazananları ve ardından "Komedi Dizisi" ödülünün diğer adaylarını gösterir:

1950'ler

Yıl programı
En İyi Komedi Şovu
1952
(4.)
Kırmızı İskelet Gösterisi NBC
George Burns ve Gracie Allen Gösterisi CBS
Herb Shriner Gösterisi ABC
Lucy'i seviyorum CBS
Hayatına Bahis Yapıyorsun NBC
En İyi Durum Komedisi
1953
(5.)
Lucy'i seviyorum CBS
Ozzie ve Harriet'in Maceraları ABC
Amos 'n' Andy CBS
George Burns ve Gracie Allen Gösterisi
Bay Peepers NBC
Bayan Brooks'umuz CBS
1954
(6.)
Lucy'i seviyorum CBS
George Burns ve Gracie Allen Gösterisi CBS
Bay Peepers NBC
Bayan Brooks'umuz CBS
kaban
En İyi Durum Komedi Dizisi
1955
(7.)
Babana Yer Aç ABC
George Burns ve Gracie Allen Gösterisi CBS
Lucy'i seviyorum
Bay Peepers NBC
Bayan Brooks'umuz CBS
Özel Sekreter
En İyi Komedi Dizisi
1956
(8.)
Phil Silvers Gösterisi CBS
Bob Cummings Gösterisi NBC
Sezar'ın Saati
George Gobel Gösterisi
Jack Benny Programı CBS
Babana Yer Aç ABC
1957
(9.)
En İyi Dizi – Yarım Saat veya Daha Az
Phil Silvers göster (komedi) CBS
Alfred Hitchcock Presents (drama antolojisi) CBS
Babam En İyisini Bilir (komedi) NBC
Jack Benny Programı (komedi) CBS
Kişiden Kişiye (mülakatlar)
En İyi Dizi – Bir Saat veya Daha Fazlası
Sezar'ın Saati (komedi) NBC
doruk! (dram antolojisi) CBS
Ed Sullivan Show (müzik çeşitliliği)
Omnibüs (eğitim)
Perry Como Show (müzik çeşitliliği) NBC
En İyi Komedi Dizisi
1958
(10.)
Phil Silvers Gösterisi CBS
Bob Cummings Gösterisi NBC
Sezar'ın Saati
En İyisini Baba Bilir
Jack Benny Programı CBS
1959
(11.)
Jack Benny Programı CBS
Bob Cummings Gösterisi NBC
Danny Thomas Gösterisi CBS
En İyisini Baba Bilir CBS
NBC
Phil Silvers Gösterisi CBS
Kırmızı İskelet Gösterisi

1960'lar

Yıl programı yapımcılar
Mizah Alanında Üstün Program Başarısı
1960
(12.)
Sanat Carney Özel NBC
Danny Thomas Şovu
( 7. Sezon )
CBS
Babam En İyisini Bilir
(6. Sezon)
Jack Benny Programı
(10. Sezon)
The Red Skelton Show
(Sezon 9)
1961
(13.)
Jack Benny Programı
(11. Sezon)
CBS
Andy Griffith Gösterisi
( Sezon 1 )
CBS
Bob Hope Buick Şovu
(11. Sezon)
NBC
Samimi Kamera
(13. Sezon)
CBS
Çakmaktaşlar
( Sezon 1 )
ABC
1962
(14.)
Bob Newhart Gösterisi
(Tüm seri)
NBC
Andy Griffith Şovu
( 2. Sezon )
CBS
Araba 54, Neredesin?
( Sezon 1 )
NBC
Hazel
( Sezon 1 )
The Red Skelton Show
(11. Sezon)
CBS
1963
(15.)
The Dick Van Dyke Şovu
( 2. Sezon )
Carl Reiner, yapımcı CBS
Beverly Hillbillies
( Sezon 1 )
CBS
Lucille Ball ile Danny Kaye Gösterisi NBC
McHale'in Donanması
( Sezon 1 )
ABC
Komedi Alanında Üstün Program Başarısı
1964
(16.)
The Dick Van Dyke Şovu
( 3. Sezon )
Carl Reiner, yapımcı CBS
Bill Dana Şovu
( Sezon 1 )
NBC
Çiftçinin Kızı
(Sezon 1)
ABC
McHale'in Donanması
( Sezon 2 )
O Hafta Oldu
(2. Sezon)
NBC
Eğlence Alanında Üstün Program Başarıları
1965
(17.)
The Dick Van Dyke Şovu
( 4. Sezon )
Carl Reiner, yapımcı CBS
Hallmark Onur Listesi George Schaefer, yapımcı NBC
benim adım barbra Richard Lewine, yapımcı CBS
Leonard Bernstein ile New York Filarmoni Genç Halk Konserleri Roger Englander, yapımcı
Andy Williams Gösterisi Bob Finkel, yapımcı NBC
Bob Hope Chrysler Tiyatrosu'nu Sunar Dick Berg, yapımcı
Başka bir Noel için bir Carol Joseph L. Mankiewicz, yapımcı ABC
Savunucuları Bob Markell, yapımcı CBS
UNCLE'den gelen adam Sam Rolfe, yapımcı NBC
Bay Novak Leonard Freeman, yapımcı
Cesur Profiller Robert Saudek, yapımcı
Walt Disney'in Harika Renk Dünyası Walt Disney, yapımcı
Rüzgarı kim gördü? George Sidney, yapımcı ABC
Burlesque'in Harika Dünyası George Schaefer, yapımcı NBC
Üstün Komedi Dizisi
1966
(18.)
The Dick Van Dyke Şovu
( Sezon 5 )
Carl Reiner, yapımcı CBS
Batman
( Sezon 1 )
Howie Horwitz, yapımcı ABC
Büyülü
( Sezon 2 )
Jerry Davis, yapımcı
Akıllı Olun
( Sezon 1 )
Leonard B. Stern, yönetici yapımcı NBC
Hogan'ın Kahramanları
( Sezon 1 )
Edward H. Feldman, yapımcı CBS
1967
(19.)
Monkees
( Sezon 1 )
Bert Schneider ve Bob Rafelson, yapımcılar NBC
Andy Griffith Şovu
( 7. Sezon )
Bob Ross, yapımcı CBS
Büyülü
( Sezon 3 )
William Froug, yapımcı ABC
Akıllı Ol
( Sezon 2 )
Arnie Rosen, yapımcı NBC
Hogan'ın Kahramanları
( Sezon 2 )
Edward H. Feldman, yapımcı CBS
1968
(20.)
Akıllı Ol
( 3. Sezon )
Burt Nodella, yapımcı NBC
Büyülü
( Sezon 4 )
William Asher, yapımcı ABC
Aile İlişkisi
( Sezon 2 )
Edmund Hartmann, yapımcı CBS
Hogan'ın Kahramanları
( Sezon 3 )
Edward H. Feldman, yapımcı
Lucy Şovu
( 6. Sezon )
Tommy Thompson, yapımcı
1969
(21.)
Akıllı Ol
( Sezon 4 )
Burt Nodella, yapımcı NBC
Büyülü
( Sezon 5 )
William Asher, yapımcı ABC
Aile İlişkisi
( Sezon 3 )
Edmund Hartmann, yapımcı CBS
Julia
( Sezon 1 )
Hal Kanter, yönetici yapımcı NBC
Hayalet ve Bayan Muir
( Sezon 1 )
Stanley Rubin, yapımcı

1970'ler

Yıl programı yapımcılar
1970
(22.)
Benim Dünyam ve Hoş Geldiniz
( Tüm seri )
Sheldon Leonard, yönetici yapımcı; Danny Arnold, yapımcı NBC
Bill Cosby Şovu
( Sezon 1 )
Bill Cosby, yönetici yapımcı; Marvin Miller, yapımcı NBC
Eddie'nin Babasının Flörtü
( Sezon 1 )
James Komack, yapımcı ABC
Aşk, Amerikan Tarzı
( Sezon 1 )
Arnold Margolin ve Jim Parker, yönetici yapımcı; William P. D'Angelo, yapımcı
Oda 222
( Sezon 1 )
Gene Reynolds, yapımcı
1971
(23.)
Ailede Her Şey
( Sezon 1 )
Norman Lear, yapımcı CBS
Arnie
( Sezon 1 )
Rick Mittleman, yapımcı CBS
Aşk, Amerikan Tarzı
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Arnold Margolin ve Jim Parker; Bill Idelson, Harvey Miller ve William P. D'Angelo, yapımcılar ABC
Mary Tyler Moore Şovu
( Sezon 1 )
James L. Brooks ve Allan Burns, yönetici yapımcılar; David Davis, yapımcı CBS
Garip Çift
( Sezon 1 )
yürütücü yapımcılar Jerry Belson ve Garry Marshall ; Jerry Davis, yapımcı ABC
1972
(24.)
Ailede Her Şey
( Sezon 2 )
Norman Lear, yapımcı CBS
Mary Tyler Moore Şovu
( Sezon 2 )
James L. Brooks ve Allan Burns, yönetici yapımcılar; David Davis, yapımcı CBS
Garip Çift
( Sezon 2 )
yürütücü yapımcılar Jerry Belson ve Garry Marshall; Jerry Davis, yapımcı ABC
Sanford ve Oğul
( Sezon 1 )
Bud Yorkin, yönetici yapımcı; Aaron Ruben, yapımcı NBC
1973
(25.)
Ailede Her Şey
( Sezon 3 )
Norman Lear, yönetici yapımcı; John Rich, yapımcı CBS
M*A*S*H
( Sezon 1 )
Gene Reynolds, yapımcı CBS
Mary Tyler Moore Şovu
( 3. Sezon )
James L. Brooks ve Allan Burns, yönetici yapımcılar; Ed. Weinberger, yapımcı
Maude
( Sezon 1 )
Norman Lear, yönetici yapımcı; Rod Parker, yapımcı
Sanford ve Oğul
( Sezon 2 )
Bud Yorkin, yönetici yapımcı; Aaron Ruben, yapımcı NBC
1974
(26.)
M*A*S*H
( Sezon 2 )
Gene Reynolds ve Larry Gelbart, yapımcılar CBS
Ailede Her Şey
( 4. Sezon )
Norman Lear, yönetici yapımcı; John Rich, yapımcı CBS
Mary Tyler Moore Şovu
( 4. Sezon )
James L. Brooks ve Allan Burns, yönetici yapımcılar; Ed. Weinberger, yapımcı
Garip Çift
( Sezon 4 )
yönetici yapımcılar Garry Marshall ve Harvey Miller; Anthony W. Marshall, yapımcı ABC
1975
(27.)
Mary Tyler Moore Şovu
( Sezon 5 )
James L. Brooks ve Allan Burns, yönetici yapımcılar; Ed. Weinberger ve Stan Daniels, yapımcılar CBS
Ailede Her Şey
( Sezon 5 )
Don Nicholl, yönetici yapımcı; Michael Ross ve Bernard West, yapımcılar CBS
M*A*S*H
( Sezon 3 )
Gene Reynolds ve Larry Gelbart, yapımcılar
Rhoda
( Sezon 1 )
James L. Brooks ve Allan Burns, yönetici yapımcılar; David Davis ve Lorenzo Music, yapımcılar
1976
(28.)
Mary Tyler Moore Şovu
( 6. Sezon )
James L. Brooks ve Allan Burns, yönetici yapımcılar; Ed. Weinberger ve Stan Daniels, yapımcılar CBS
Ailede Her Şey
( 6. Sezon )
baş yapımcılar Hal Kanter, Norman Lear ve Heywood Kling ; Lou Derman ve Bill Davenport, yapımcılar CBS
Barney Miller
( Sezon 2 )
Danny Arnold, yönetici yapımcı; Chris Hayward ve Arne Sultan, yapımcılar ABC
M*A*S*H
( Sezon 4 )
Gene Reynolds ve Larry Gelbart, yapımcılar CBS
Tekrar Hoş Geldin Kotter
( Sezon 1 )
James Komack, yönetici yapımcı; Alan Sacks, George Yanok ve Eric Cohen, yapımcılar ABC
1977
(29.)
Mary Tyler Moore Şovu
( 7. Sezon )
baş yapımcılar Allan Burns ve James L. Brooks; Ed. Weinberger ve Stan Daniels, yapımcılar CBS
Ailede Her Şey
( Sezon 7 )
Mort Lachman, yönetici yapımcı; Milt Josefsberg, yapımcı CBS
Barney Miller
( Sezon 3 )
Danny Arnold, yönetici yapımcı; Roland Kibbee, yapımcı ABC
Bob Newhart Şovu
( Sezon 5 )
baş yapımcılar Tom Patchett ve Jay Tarses ; Michael Zinberg, Gordon Farr ve Lynne Farr, yapımcılar CBS
M*A*S*H
( Sezon 5 )
Gene Reynolds, yönetici yapımcı; Allan Katz, Don Reo ve Burt Metcalfe, yapımcılar
1978
(30.)
All in the Family
( Sezon 8 )
Mort Lachman, yönetici yapımcı; Milt Josefsberg, yapımcı CBS
Barney Miller
( Sezon 4 )
Danny Arnold, yönetici yapımcı; Tony Sheehan, yapımcı ABC
M*A*S*H
( 6. Sezon )
Burt Metcalfe, yapımcı CBS
Sabun
( Sezon 1 )
Paul Junger Witt ve Tony Thomas, yönetici yapımcılar; Susan Harris, yapımcı ABC
Three's Company
( Sezon 2 )
Don Nicholl, Michael Ross ve Bernard West, yapımcılar
1979
(31.)
Taksi
( Sezon 1 )
James L. Brooks, Stan Daniels, David Davis ve Ed. Weinberger, yönetici yapımcılar; Glen ve Les Charles, yapımcılar ABC
All in the Family
( Sezon 9 )
Mort Lachman, yönetici yapımcı; Milt Josefsberg, yapımcı CBS
Barney Miller
( Sezon 5 )
Danny Arnold, yönetici yapımcı; Tony Sheehan ve Reinhold Weege, ortak yapımcılar ABC
M*A*S*H
( 7. Sezon )
Burt Metcalfe, yapımcı CBS
Mork ve Mindy
( Sezon 1 )
Garry Marshall ve Anthony W. Marshall, yönetici yapımcılar; Dale McRaven ve Bruce Johnson, yapımcılar ABC

1980'ler

Yıl programı yapımcılar
1980
(32.)
Taksi
( Sezon 2 )
James L. Brooks, Stan Daniels ve Ed. Weinberger, yönetici yapımcılar; Glen Charles ve Les Charles, yapımcılar ABC
Barney Miller
( Sezon 6 )
Danny Arnold, yönetici yapımcı; Tony Sheehan ve Noam Pitlik, yapımcılar; Gary Shaw, ortak yapımcı ABC
M*A*S*H
( Sezon 8 )
Burt Metcalfe, yönetici yapımcı; Jim Mulligan ve John Rappaport, yapımcılar CBS
Sabun
( 3. Sezon )
Paul Junger Witt ve Tony Thomas, yönetici yapımcılar; Susan Harris, yapımcı ABC
Cincinnati'de WKRP
( Sezon 2 )
Hugh Wilson, yönetici yapımcı; Rod Daniel, yapımcı CBS
1981
(33.)
Taksi
( Sezon 3 )
James L. Brooks, Stan Daniels ve Ed. Weinberger, yönetici yapımcılar; Glen Charles ve Les Charles, yapımcılar ABC
Barney Miller
( Sezon 7 )
Danny Arnold, yönetici yapımcı; Tony Sheehan ve Noam Pitlik, yapımcılar; Gary Shaw, ortak yapımcı ABC
M*A*S*H
( Sezon 9 )
Burt Metcalfe, yönetici yapımcı; John Rappaport, yapımcı CBS
Sabun
( Sezon 4 )
Paul Junger Witt, Tony Thomas ve Susan Harris, yönetici yapımcılar; Stu Silver, Dick Clair ve Jenna McMahon, yapımcılar ABC
Cincinnati'de WKRP
( Sezon 3 )
Hugh Wilson, yönetici yapımcı; Rod Daniel, denetleyici yapımcı; Blake Hunter, Steven Kampmann ve PJ Torokvei, yapımcılar CBS
1982
(34.)
Barney Miller
( Sezon 8 )
baş yapımcılar Danny Arnold ve Roland Kibbee ; Frank Dungan ve Jeff Stein, yapımcılar; Gary Shaw, ortak yapımcı ABC
Love, Sidney
( Sezon 1 )
George Eckstein, yönetici yapımcı; yapımcıları denetleyen Ernest Chambers, Bob Brunner ve Ken Hecht; April Kelly, Mel Tolkin ve Jim Parker, yapımcılar NBC
M*A*S*H
( Sezon 10 )
Burt Metcalfe, yönetici yapımcı; John Rappaport, yapımcı; Thad Mumford, Dan Wilcox ve Dennis Koenig, yapımcılar CBS
Taksi
( Sezon 4 )
James L. Brooks, Stan Daniels ve Ed. Weinberger, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Glen Charles ve Les Charles; Ken Estin, Howard Gewirtz ve Ian Praiser, yapımcılar; Richard Sakai, ortak yapımcı ABC
Cincinnati'de WKRP
( Sezon 4 )
Hugh Wilson, yönetici yapımcı; Blake Hunter, PJ Torokvei, Dan Guntzelman ve Steve Marshall, yapımcılar CBS
1983
(35.)
Şerefe
( Sezon 1 )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles, yönetici yapımcılar; Ken Levine ve David Isaacs, yapımcılar NBC
Bufalo Bill
( Sezon 1 )
Bernie Brillstein, Tom Patchett ve Jay Tarses, yönetici yapımcılar; Dennis Klein ve Carol Gary, yapımcılar NBC
M*A*S*H
( Sezon 11 )
Burt Metcalfe, yönetici yapımcı; John Rappaport, yapımcı; Dan Wilcox ve Thad Mumford, yapımcılar CBS
Newhart
( Sezon 1 )
Barry Kemp, yönetici yapımcı; Sheldon Bull, yapımcı
Taksi
( Sezon 5 )
James L. Brooks, Stan Daniels ve Ed. Weinberger, yönetici yapımcılar; Ken Estin, Sam Simon ve Richard Sakai, yapımcılar NBC
1984
(36.)
Şerefe
( Sezon 2 )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles yapımcıları NBC
Bufalo Bill
( Sezon 2 )
Bernie Brillstein, Tom Patchett ve Jay Tarses, yönetici yapımcılar; Dennis Klein ve Carol Gary, yapımcılar NBC
Aile Bağları
( Sezon 2 )
Gary David Goldberg ve Lloyd Garver, yönetici yapımcılar; Michael J. Weithorn, yapımcı; Carol Himes, ortak yapımcı
Kate ve Allie
( Sezon 1 )
Mort Lachman ve Merrill Grant, yönetici yapımcılar; Bill Persky ve Bob Randall, yapımcılar; George Barimo, koordinatör yapımcı CBS
Newhart
( Sezon 2 )
Barry Kemp, yönetici yapımcı; Sheldon Bull, yapımcı
1985
(37.)
Cosby Şovu
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Marcy Carsey ve Tom Werner ; yardımcı yapımcılar Earl Pomerantz ve Elliot Shoenman; yapımcı John Markus; Caryn Mandabach, yapımcı; Jerry Ross ve Michael Loman, ortak yapımcılar NBC
Şerefe
( 3. Sezon )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles, yönetici yapımcılar; Ken Estin ve Sam Simon, yapımcılar NBC
Aile Bağları
( Sezon 3 )
Gary David Goldberg ve Lloyd Garver, yönetici yapımcılar; yapımcı Michael J. Weithorn; Ruth Bennett ve Alan Uger, yapımcılar; Carol Himes, çizgi yapımcısı
Kate ve Allie
( Sezon 2 )
Mort Lachman ve Merrill Grant, yönetici yapımcılar; Bill Persky ve Bob Randall, yapımcılar; Allan Leicht, ortak yapımcı; George Barimo, koordinatör yapımcı CBS
Gece Mahkemesi
( Sezon 2 )
Reinhold Weege, yönetici yapımcı; Jeff Melman, yapımcı NBC
1986
(38.)
Altın Kızlar
( Sezon 1 )
Paul Junger Witt ve Tony Thomas, yönetici yapımcılar; Paul Bogart, süpervizör yapımcı; Kathy Speer ve Terry Grossman, yapımcılar; Marsha Posner Williams, ortak yapımcı NBC
Şerefe
( Sezon 4 )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles, yönetici yapımcılar; yapımcılar Peter Casey, David Lee, Heide Perlman ve David Angell ; Tim Berry, ortak yapımcı NBC
Cosby Şovu
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Marcy Carsey ve Tom Werner; Yardımcı yapımcı John Markus; Caryn Mandabach ve Carmen Finestra, yapımcılar; Matt Williams, ortak yapımcı
Aile Bağları
( Sezon 4 )
Gary David Goldberg, yönetici yapımcı; yapımcı Michael J. Weithorn; Alan Uger ve Ruth Bennett, yapımcılar; Carol Himes, çizgi yapımcısı
Kate ve Allie
( Sezon 3 )
Mort Lachman ve Merrill Grant, yönetici yapımcılar; Bill Persky ve Bob Randall, yapımcılar; George Barimo, koordinatör yapımcı CBS
1987
(39.)
Altın Kızlar
( 2. Sezon )
Paul Junger Witt, Tony Thomas ve Susan Harris, yönetici yapımcılar; Kathy Speer ve Terry Grossman, yapımcılar; Mort Nathan, Barry Fanaro, Winifred Hervey ve Marsha Posner Williams, ortak yapımcılar NBC
Şerefe
( Sezon 5 )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles, yönetici yapımcılar; Peter Casey, David Lee ve David Angell, yapımcılar; Tim Berry, ortak yapımcı NBC
Cosby Şovu
( 3. Sezon )
baş yapımcılar Marcy Carsey ve Tom Werner; Yardımcı yapımcı John Markus; Carmen Finestra, süpervizör yapımcı; Caryn Mandabach ve Matt Williams, yapımcılar; Gary Kott, ortak yapımcı
Aile Bağları
( Sezon 5 )
Gary David Goldberg, yönetici yapımcı; yapımcıları denetleyen Alan Uger ve Ruth Bennett; Marc Lawrence, yapımcı; Carol Himes, çizgi yapımcısı; June Galas, ortak yapımcı
Gece Mahkemesi
( Sezon 4 )
Reinhold Weege, yönetici yapımcı; Jeff Melman, süpervizör yapımcı; Bob Stevens ve Tim Steele, ortak yapımcılar
1988
(40.)
Harika Yıllar
( Sezon 1 )
Carol L. Black ve Neal Marlens, yönetici yapımcılar; Jeffrey Silver, yapımcı ABC
Şerefe
( 6. Sezon )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles, yönetici yapımcılar; Peter Casey, David Lee ve David Angell, yapımcılar; Tim Berry, ortak yapımcı NBC
Frank'in Yeri
( Tüm seri )
baş yapımcılar Hugh Wilson ve Tim Reid ; Max Tash ve David Chambers, yapımcılar; Richard Dubin ve Samm-Art Williams, ortak yapımcılar CBS
Altın Kızlar
( Sezon 3 )
Paul Junger Witt, Tony Thomas ve Susan Harris, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Kathy Speer ve Terry Grossman; yapımcıları denetleyen Mort Nathan ve Barry Fanaro; Winifred Hervey, yapımcı; Marsha Posner Williams, Fredric Weiss ve Jeffrey Ferro, ortak yapımcılar NBC
Gece Mahkemesi
( Sezon 5 )
Reinhold Weege, yönetici yapımcı; Jeff Melman, süpervizör yapımcı; Tom Straw ve Linwood Boomer, yapımcılar; Tim Steele, ortak yapımcı
1989
(41.)
Şerefe
( 7. Sezon )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles, yönetici yapımcılar; Cherie Steinkellner, Bill Steinkellner, Peter Casey, David Lee ve David Angell, yapımcılar; Phoef Sutton ve Tim Berry, ortak yapımcılar NBC
Kadın Tasarlamak
( 3. Sezon )
Harry Thomason ve Linda Bloodworth-Thomason, yönetici yapımcılar; Pamela Norris, süpervizör yapımcı; Tommy Thompson ve Douglas Jackson, yapımcılar; David Trainer, ortak yapımcı CBS
Altın Kızlar
( 4. Sezon )
Paul Junger Witt, Tony Thomas ve Susan Harris, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Kathy Speer, Terry Grossman, Mort Nathan ve Barry Fanaro; yapımcı Eric Cohen; Martin Weiss ve Robert Bruce, ortak yapımcılar NBC
Murphy Brown
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Diane English ve Joel Shukovsky; yapımcı Korby Siamis; Tom Seeley, Norm Gunzenhauser, Russ Woody ve Frank Pace, yapımcılar; Deborah Smith, koordinatör yapımcı CBS
Harika Yıllar
( Sezon 2 )
Carol L. Black ve Neal Marlens, yönetici yapımcılar; Bob Brush, yardımcı yapımcı; Steve Miner, süpervizör yapımcı; Jeffrey Silver, yapımcı ABC

1990'lar

Yıl programı yapımcılar
1990
(42.)
Murphy Brown
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Diane English ve Joel Shukovsky; Tom Seeley, Norm Gunzenhauser, Russ Woody, Gary Dontzig, Steven Peterman ve Barnet Kellman, yapımcılar; Deborah Smith, ortak yapımcı; Korby Siamis, danışman yapımcı CBS
Şerefe
( Sezon 8 )
James Burrows, Glen Charles ve Les Charles, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Cherie Steinkellner, Bill Steinkellner ve Phoef Sutton ; Tim Berry, yapımcı; Andy Ackerman, ortak yapımcı NBC
Kadın Tasarlamak
( 4. Sezon )
Linda Bloodworth-Thomason ve Harry Thomason, yönetici yapımcılar; Pamela Norris, süpervizör yapımcı; Douglas Jackson ve Tommy Thompson, yapımcılar; David Trainer, ortak yapımcı CBS
Altın Kızlar
( Sezon 5 )
Paul Junger Witt, Tony Thomas ve Susan Harris, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Marc Sotkin ve Terry Hughes; yapımcıları denetleyen Tom Whedon ve Phillip Jayson Lasker; Gail Parent, Martin Weiss ve Robert Bruce, yapımcılar; Ortak yapımcılar Tracy Gamble ve Richard Vaczy NBC
Harika Yıllar
( Sezon 3 )
Bob Brush, yönetici yapımcı; yardımcı yapımcılar Bob Stevens ve Jill Gordon; Matthew Carlson, Michael Dinner ve Ken Topolsky, yapımcılar; Kerry Ehrin, ortak yapımcı ABC
1991
(43.)
Şerefe
( Sezon 9 )
James Burrows, Glen Charles, Les Charles, Cherie Steinkellner, Bill Steinkellner ve Phoef Sutton, yönetici yapımcılar; Tim Berry, yapımcı; Andy Ackerman, Brian Pollack, Mert Rich, Dan O'Shannon, Tom Anderson ve Larry Balmagia, ortak yapımcılar NBC
Kadın Tasarlamak
( Sezon 5 )
Harry Thomason ve Linda Bloodworth-Thomason, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Pamela Norris; yapımcıları denetleyen Douglas Jackson ve Tommy Thompson; David Trainer, yapımcı CBS
Altın Kızlar
( 6. Sezon )
Paul Junger Witt, Tony Thomas, Susan Harris ve Marc Sotkin, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Tom Whedon ve Phillip Jayson Lasker; yapımcıları denetleyen Gail Parent, Richard Vaczy, Tracy Gamble, Don Seigel ve Jerry Perzigian; Nina Feinberg, ortak yapımcı NBC
Murphy Brown
( Sezon 3 )
baş yapımcılar Diane English ve Joel Shukovsky; yapımcıları denetleyen Gary Dontzig ve Steven Peterman; Tom Palmer, yardımcı yapımcı; Barnet Kellman, yapımcı; Korby Siamis, danışman yapımcı; Deborah Smith, ortak yapımcı CBS
Harika Yıllar
( Sezon 4 )
Bob Brush, yönetici yapımcı; Jill Gordon, yardımcı yapımcı; Ken Topolsky, süpervizör yapımcı; David Chambers ve Michael Dinner, yapımcılar ABC
1992
(44.)
Murphy Brown
( Sezon 4 )
baş yapımcılar Diane English ve Joel Shukovsky; yapımcıları denetleyen Steven Peterman ve Gary Dontzig; Tom Palmer, yardımcı yapımcı; Korby Siamis, danışman yapımcı; Deborah Smith, yapımcı; Peter Tolan, ortak yapımcı CBS
Brooklyn Köprüsü
( Sezon 1 )
Gary David Goldberg, yönetici yapımcı; yapımcıları denetleyen Sam Weisman ve Seth Freeman; Brad Hall ve Alice West, yapımcılar; Craig Zisk, ortak yapımcı CBS
Şerefe
( Sezon 10 )
James Burrows, Glen Charles, Les Charles, Cherie Steinkellner, Bill Steinkellner ve Phoef Sutton, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Dan O'Shannon ve Tom Anderson; Tim Berry, yapımcı; Dan Staley ve Rob Long, ortak yapımcılar NBC
Ev Geliştirme
( Sezon 1 )
Matt Williams, David McFadzean ve Carmen Finestra, yönetici yapımcılar; Gayle S. Maffeo ve John Pasquin, yapımcılar ABC
Seinfeld
( Sezon 3 )
Andrew Scheinman, Larry David, George Shapiro ve Howard West, yönetici yapımcılar; Tom Cherones, süpervizör yapımcı; Jerry Seinfeld, Larry Charles ve Joan Van Horn, yapımcılar; Elaine Pope, ortak yapımcı NBC
1993
(45.)
Seinfeld
( Sezon 4 )
Larry David, Andrew Scheinman, George Shapiro ve Howard West, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Larry Charles ve Tom Cherones; Jerry Seinfeld, yapımcı; Joan Van Horn, hat yapımcısı; Tim Kaiser, koordinatör yapımcı NBC
Şerefe
( Sezon 11 )
James Burrows, Glen Charles, Les Charles, Dan O'Shannon, Tom Anderson ve Rob Long, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Dan Staley; Tim Berry, yapımcı NBC
Ev Geliştirme
( Sezon 2 )
Matt Williams, David McFadzean ve Carmen Finestra, yönetici yapımcılar; Maxine Lapiduss, yardımcı yapımcı; John Pasquin, Billy Riback ve Gayle S. Maffeo, yapımcılar ABC
Larry Sanders Gösterisi
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Brad Gray, Garry Shandling ve Fred Barron; yapımcıları denetleyen Dick Blasucci ve Peter Tolan; John Ziffren, yapımcı HBO
Murphy Brown
( Sezon 5 )
Gary Dontzig ve Steven Peterman, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Tom Palmer; Korby Siamis, danışman yapımcı; Deborah Smith, Michael Patrick King, Peter Tolan, Ned E. Davis, Bill Diamond ve Michael Saltzman, yapımcılar CBS
1994
(46.)
Frasier
( Sezon 1 )
Peter Casey, David Angell ve David Lee, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Christopher Lloyd ; yapımcıları denetleyen Denise Moss ve Sy Dukane; Maggie Blanc, yapımcı; Yapımcılara danışmanlık yapan Linda Morris ve Vic Rauseo NBC
Ev Geliştirme
( Sezon 3 )
Matt Williams, David McFadzean, Carmen Finestra, Elliot Shoenman ve Bob Bendetson, yönetici yapımcılar; Bruce Ferber, yapımcı; Gayle S. Maffeo, yapımcı; ortak yapımcılar Rosalind Moore, Howard J. Morris ve Frank McKemy; Billy Riback, danışman yapımcı ABC
Larry Sanders Şovu
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Brad Gray ve Garry Shandling; Paul Simms ve John Ziffren, yapımcılar; Judd Apatow, Brad Isaacs ve Peter Tolan, yapımcılara danışmanlık yapıyor HBO
Mad About You
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Danny Jacobson ve Jeffrey Lane ; Marjorie Weitzman, danışman yapımcı; Paul Reiser ve Bruce Chevillat, yapımcılar; Steve Paymer, Bill Grundfest, Eileen Conn ve Andrew Gordon, ortak yapımcılar NBC
Seinfeld
( Sezon 5 )
Larry David, George Shapiro ve Howard West, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Larry Charles ve Tom Cherones; Jerry Seinfeld, Suzy Mamann-Greenberg, Tom Gammill ve Max Pross yapımcıları; Joan Van Horn, hat yapımcısı; Peter Mehlman, ortak yapımcı; Tim Kaiser, koordinatör yapımcı
1995
(47.)
Frasier
( Sezon 2 )
Peter Casey, David Angell, David Lee ve Christopher Lloyd, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Vic Rauseo ve Linda Morris; Maggie Blanc, David Pollock ve Elias Davis, yapımcılar; Chuck Ranberg, Anne Flett-Giordano ve Joe Keenan, ortak yapımcılar NBC
Arkadaşlar
( Sezon 1 )
Kevin S. Bright, Marta Kauffman ve David Crane, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Jeff Greenstein ve Jeff Strauss; Todd Stevens, yapımcı NBC
Larry Sanders Şovu
( 3. Sezon )
Garry Shandling, Brad Grey, Paul Simms ve Peter Tolan, yönetici yapımcılar; John Ziffren, yapımcı; Maya Forbes, ortak yapımcı HBO
Mad About You
( Sezon 3 )
baş yapımcılar Danny Jacobson ve Jeffrey Lane; Yardımcı yapımcı Victor Fresco ; Paul Reiser ve Bruce Chevillat, yapımcılar; yapımcı Marjorie Weitzman; Andrew Gordon, Eileen Conn, Bill Grundfest, Jeffrey Klarik ve Craig Knizek, ortak yapımcılar; Liz Coe, danışman yapımcı NBC
Seinfeld
( Sezon 6 )
Larry David, George Shapiro ve Howard West, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Tom Gammill ve Max Pross; Jerry Seinfeld ve Peter Mehlman, yapımcılar; Suzy Mamann-Greenberg, hat yapımcısı; Tim Kaiser, koordinatör yapımcı
1996
(48.)
Frasier
( Sezon 3 )
David Angell, Peter Casey, David Lee, Christopher Lloyd, Vic Rauseo ve Linda Morris, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Steven Levitan ; Maggie Blanc, Chuck Ranberg ve Anne Flett-Giordano, yapımcılar; Joe Keenan, Jack Burditt ve Mary Fukuto, ortak yapımcılar NBC
Arkadaşlar
( Sezon 2 )
Kevin S. Bright, Marta Kauffman ve David Crane, yönetici yapımcılar; yapımcı Michael Borkow; Todd Stevens ve Betsy Borns, yapımcılar; Alexa Junge, Adam Chase ve Ira Ungerleider, ortak yapımcılar NBC
Larry Sanders Şovu
( 4. Sezon )
yönetici yapımcılar Garry Shandling ve Brad Grey; ortak yapımcılar Steven Levitan, Maya Forbes, John Riggi ve Jon Vitti ; John Ziffren, yapımcı; Todd Holland, ortak yapımcı; Judd Apatow, danışman yapımcı HBO
Mad About You
( Sezon 4 )
Larry Charles ve Danny Jacobson, yönetici yapımcılar; Marjorie Weitzman, yardımcı yapımcı; Paul Reiser ve Robert Heath, yapımcılar; yapımcıları denetleyen Bill Grundfest, Brenda Hampton ve Victor Levin; Craig Knizek, ortak yapımcı; Stephen Engel, danışman yapımcı NBC
Seinfeld
( Sezon 7 )
Larry David, George Shapiro ve Howard West, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Tom Gammill, Max Pross ve Peter Mehlman; Jerry Seinfeld, Marjorie Gross, Suzy Mamann-Greenberg ve Tim Kaiser, yapımcılar; Carol Leifer ve Nancy Sprow, ortak yapımcılar
1997
(49.)
Frasier
( Sezon 4 )
David Angell, Peter Casey, David Lee ve Christopher Lloyd, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Chuck Ranberg, Anne Flett-Giordano, Joe Keenan ve Michael B. Kaplan; Maggie Blanc, William Lucas Walker ve Suzanne Martin, yapımcılar; Rob Greenberg ve Mary Fukuto, ortak yapımcılar NBC
Larry Sanders Şovu
( Sezon 5 )
yönetici yapımcılar Garry Shandling ve Brad Grey; yardımcı yapımcılar John Riggi ve Jon Vitti; yapımcıları denetleyen Becky Hartman Edwards ve Carol Leifer; John Ziffren ve Jeff Cesario, yapımcılar; Todd Holland, ortak yapımcı; John Markus, Judd Apatow ve Earl Pomerantz, üreticilere danışmanlık yapıyor HBO
Mad About You
( Sezon 5 )
baş yapımcılar Larry Charles, Danny Jacobson ve Paul Reiser; yardımcı yapımcılar Victor Levin ve Richard Day ; Helen Hunt, Robert Heath, Craig Knizek, Maria Semple ve Jenji Kohan, yapımcılar; Mary Connelly, koordinatör yapımcı NBC
Seinfeld
( Sezon 8 )
Jerry Seinfeld, George Shapiro ve Howard West, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Peter Mehlman; yapımcıları denetleyen Alec Berg, Andy Robin ve Jeff Schaffer ; Gregg Kavet, Suzy Mamann-Greenberg, Tim Kaiser ve Andy Ackerman, yapımcılar; ortak yapımcılar Spike Feresten ve David Mandel ; yapımcılara danışmanlık yapan Tom Gammill ve Max Pross; Nancy Sprow, ortak yapımcı
Güneşten Gelen 3. Kaya
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Bonnie ve Terry Turner, Marcy Carsey, Tom Werner ve Caryn Mandabach ; yardımcı yapımcı David Sacks ; yapımcıları denetleyen Bill Martin ve Mike Schiff; Patrick Kienlen, Bob Kushell ve Christine Zander, yapımcılar; Mark Brazill, danışman yapımcı
1998
(50.)
Frasier
( Sezon 5 )
David Angell, Peter Casey, David Lee ve Christopher Lloyd, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Joe Keenan; yapımcıları denetleyen Jay Kogen ve Jeffrey Richman ; Maggie Blanc, Suzanne Martin, Rob Greenberg ve David Lloyd, yapımcılar; Mary Fukuto ve Lori Kirkland Baker, ortak yapımcılar NBC
Ally McBeal
( Sezon 1 )
David E. Kelley, yönetici yapımcı; Yardımcı yapımcı Jeffrey Kramer ; Jonathan Pontell, denetleyici yapımcı; Mike Listo, yapımcı; Steve Robin ve Pamela J. Wisne, ortak yapımcılar Tilki
Larry Sanders Şovu
( 6. Sezon )
yönetici yapımcılar Garry Shandling ve Brad Grey; Yardımcı yapımcılar Adam Resnick, Richard Day, Craig Zisk ve Judd Apatow; Michael J. Fitzsimmons, koordinatör yapımcı; Alex Gregory ve Peter Huyck, ortak yapımcı HBO
Seinfeld
( Sezon 9 )
Jerry Seinfeld, George Shapiro, Howard West, Alec Berg ve Jeff Schaffer, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Gregg Kavet ve Andy Robin; Suzy Mamann-Greenberg, Tim Kaiser ve Andy Ackerman, yapımcılar; yapımcıları denetleyen Spike Feresten ve David Mandel ; Nancy Sprow, koordinatör yapımcı; Jennifer Crittenden ve Steve Koren, ortak yapımcılar NBC
Güneşten Gelen 3. Kaya
( 3. Sezon )
Baş yapımcılar Bonnie Turner, Terry Turner, Bill Martin, Mike Schiff, Marcy Carsey, Tom Werner ve Caryn Mandabach; yardımcı yapımcı David Sacks; yapımcıları denetleyen Bob Kushell ve Christine Zander; Patrick Kienlen, yapımcı; Mark Brazill, danışman yapımcı; Michael Glouberman, David Israel, Jim O'Doherty ve Andrew Orenstein, ortak yapımcılar
1999
(51.)
Ally McBeal
( Sezon 2 )
David E. Kelley, yönetici yapımcı; yardımcı yapımcılar Jeffrey Kramer ve Jonathan Pontell; Mike Listo, Steve Robin ve Pamela J. Wisne, yapımcılar; Peter Burrell, koordinatör yapımcı Tilki
Herkes Raymond'u Seviyor
( Sezon 3 )
Philip Rosenthal, Rory Rosegarten ve Stu Smiley, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Cindy Chupack, Ellen Sandler ve Kathy Ann Stumpe; yapımcıları denetleyen Jeremy Stevens ve Lew Schneider ; Lisa Helfrich, Tucker Cawley, Steve Skrovan ve Ray Romano, yapımcılar; Ken Ornstein, koordinatör yapımcı CBS
Frasier
( 6. Sezon )
David Angell, Peter Casey, David Lee, Christopher Lloyd ve Kelsey Grammer, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Joe Keenan; Janis Hirsch, süpervizör yapımcı; Jay Kogen, Jeffrey Richman, Rob Greenberg, Maggie Blanc ve David Lloyd, yapımcılar NBC
Arkadaşlar
( Sezon 5 )
Kevin S. Bright, Marta Kauffman, David Crane, Adam Chase, Michael Curtis ve Greg Malins, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Alexa Junge; yapımcıları denetleyen Todd Stevens, Wil Calhoun ve Seth Kurland; Scott Silveri, Shana Goldberg-Meehan, Andrew Reich, Ted Cohen ve Wendy Knoller, yapımcılar; Richard Allen, koordinatör yapımcı
Sex and the City
( Sezon 1 )
Darren Star, yönetici yapımcı; Yardımcı yapımcılar Michael Patrick King ve Barry Jossen HBO

2000'ler

Yıl programı yapımcılar
2000
(52.)
Will & Grace
( Sezon 2 )
James Burrows, David Kohan ve Max Mutchnick, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Jeff Greenstein ve Alex Herschlag ; yapımcıyı denetleyen Adam Barr ve Jhoni Marchinko ; Tim Kaiser, yapımcı NBC
Herkes Raymond'u Seviyor
( 4. Sezon )
Yürütücü yapımcılar Rory Rosegarten, Philip Rosenthal ve Stu Smiley; yardımcı yapımcılar Jennifer Crittenden, Lew Schneider ve Kathy Ann Stumpe; yapımcı Tucker Cawley, Steve Skrovan ve Jeremy Stevens ; Lisa Helfrich Jackson, Ken Ornstein ve Ray Romano, yapımcılar CBS
Frasier
( Sezon 7 )
David Angell, Peter Casey, Kelsey Grammer, Joe Keenan, David Lee ve Christopher Lloyd, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Jay Kogen, Dan O'Shannon, Sam Johnson ve Chris Marcil ; yapımcıları denetleyen Rob Hanning, Charlie Hauck, Mark Reisman ve Jon Sherman; Lori Kirkland Baker, David Lloyd ve Maggie Blanc, yapımcılar NBC
Arkadaşlar
( Sezon 6 )
Kevin S. Bright, Adam Chase, David Crane, Marta Kauffman ve Greg Malins, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Shana Goldberg-Meehan, Seth Kurland ve Scott Silveri ; yapımcıları denetleyen Ted Cohen, Andrew Reich ve Todd Stevens; Wendy Knoller, yapımcı
Sex and the City
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Michael Patrick King ve Darren Star ; Yapımcıları denetleyen Jenny Bicks ve John Melfi HBO
2001
(53.)
Sex and the City
( Sezon 3 )
baş yapımcılar Michael Patrick King ve Darren Star; yardımcı yapımcılar Jenny Bicks, Cindy Chupack ve John Melfi; Sarah Jessica Parker, yapımcı HBO
Herkes Raymond'u Seviyor
( Sezon 5 )
Yürütücü yapımcılar Ray Romano, Rory Rosegarten, Philip Rosenthal ve Stu Smiley; Yardımcı yapımcılar Tucker Cawley, Jennifer Crittenden, Lew Schneider, Steve Skrovan ve Kathy Ann Stumpe; yapımcı Jeremy Stevens; Tom Caltabiano, Lisa Jackson, Ken Ornstein ve Aaron Shure, yapımcılar CBS
Frasier
( Sezon 8 )
David Angell, Peter Casey, Kelsey Grammer, David Lee, Dan O'Shannon ve Mark Reisman, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Rob Hanning, Lori Kirkland Baker, Jon Sherman, Sam Johnson ve Chris Marcil; Gayle Abrams, Bob Daily, David Lloyd ve Eric Zicklin, yapımcılar; Maggie Blanc, yapımcılığını NBC
Ortadaki Malcolm
( Sezon 2 )
Linwood Boomer, yönetici yapımcı; Yardımcı yapımcılar Michael Glouberman, Alan J. Higgins, Todd Holland, Gary Murphy, Andrew Orenstein, Bob Stevens ve Neil Thompson; Ken Kwapis, Jeff Melman, Alex Reid ve Jimmy Simons, yapımcılar Tilki
Will & Grace
( Sezon 3 )
James Burrows, Jeff Greenstein, David Kohan ve Max Mutchnick, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Adam Barr, Alex Herschlag, Kari Lizer ve Jhoni Marchinko; Bruce Alden, Peter Chakos, Jon Kinnally ve Tracy Poust, yapımcılar; Tim Kaiser, yapımcılığını NBC
2002
(54.)
Arkadaşlar
( Sezon 8 )
Kevin S. Bright, Ted Cohen, David Crane, Shana Goldberg-Meehan, Marta Kauffman, Andrew Reich ve Scott Silveri, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Todd Stevens; yapımcıları denetleyen Sherry Bilsing-Graham, Brian Buckner, Sebastian Jones ve Ellen Plummer; Wendy Knoller, yapımcı NBC
Coşkunuzu Frenleyin
( 2. Sezon )
baş yapımcılar Larry David, Jeff Garlin ve Gavin Polone ; yardımcı yapımcılar Sandy Chanley ve Robert B. Weide ; Tom Bull, yapımcı HBO
Herkes Raymond'u Seviyor
( Sezon 6 )
Yürütücü yapımcılar Tucker Cawley, Jennifer Crittenden, Ray Romano, Rory Rosegarten, Philip Rosenthal, Lew Schneider, Steve Skrovan ve Stu Smiley; yardımcı yapımcılar Lisa Helfrich Jackson ve Jeremy Stevens; yapımcıları denetleyen Tom Caltabiano ve Aaron Shure; Ken Ornstein, yapımcı CBS
Sex and the City
( Sezon 4 )
baş yapımcı Michael Patrick King; yardımcı yapımcılar Cindy Chupack, John Melfi ve Sarah Jessica Parker; Allan Heinberg, yapımcı HBO
Will & Grace
( Sezon 4 )
James Burrows, Jeff Greenstein, David Kohan ve Max Mutchnick, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Alex Herschlag, Kari Lizer ve Jhoni Marchinko; yapımcıları denetleyen Tim Kaiser, Jon Kinnally ve Tracy Poust; Bruce Alden, Peter Chakos ve Bill Wrubel, yapımcılar NBC
2003
(55.)
Herkes Raymond'u Seviyor
( 7. Sezon )
Yürütücü yapımcılar Tucker Cawley, Ray Romano, Rory Rosegarten, Philip Rosenthal, Lew Schneider, Steve Skrovan, Stu Smiley ve Jeremy Stevens; yardımcı yapımcılar Tom Caltabiano, Lisa Helfrich Jackson, Mike Scully ve Aaron Shure; Mike Royce, süpervizör yapımcı; Ken Ornstein, yapımcı CBS
Coşkunuzu Frenleyin
( 3. Sezon )
baş yapımcılar Larry David, Jeff Garlin ve Gavin Polone; Robert B. Weide, yardımcı yapımcı; Tim Gibbons, yapımcı HBO
Arkadaşlar
( Sezon 9 )
Kevin S. Bright, Ted Cohen, David Crane, Shana Goldberg-Meehan, Marta Kauffman, Andrew Reich ve Scott Silveri, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Sherry Bilsing, Brian Buckner, Sebastian Jones, Ellen Plummer ve Todd Stevens; Dana Klein, Wendy Knoller ve Mark Kunerth, yapımcılar NBC
Sex and the City
( Sezon 5 )
baş yapımcılar Cindy Chupack, Michael Patrick King, John Melfi ve Sarah Jessica Parker; Jane Raab, yapımcı HBO
Will & Grace
( Sezon 5 )
James Burrows, Jeff Greenstein, Alex Herschlag, David Kohan, Jhoni Marchinko ve Max Mutchnick, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Adam Barr, Tim Kaiser ve Kari Lizer; yapımcıları denetleyen Gary Janetti, Jon Kinnally ve Tracy Poust; Bruce Alden, Peter Chakos, Gail Lerner ve Bill Wrubel, yapımcılar NBC
2004
(56.)
Tutuklanan Gelişme
( Sezon 1 )
Brian Grazer, Ron Howard, Mitchell Hurwitz ve David Nevins, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar John Levenstein ve Richard Rosenstock; Chuck Martin, denetleyici yapımcı; Barbie Adler, yapımcı; Yapımcılığını üstlendiği Victor Hsu Tilki
Coşkunuzu Frenleyin
( 4. Sezon )
Larry Charles, Larry David, Jeff Garlin, Gavin Polone ve Robert B. Weide, yönetici yapımcılar; Tim Gibbons, yapımcılığını HBO
Herkes Raymond'u Seviyor
( Sezon 8 )
Yürütücü yapımcılar Tucker Cawley, Ray Romano, Rory Rosegarten, Philip Rosenthal, Lew Schneider, Steve Skrovan, Stu Smiley ve Jeremy Stevens; Yardımcı yapımcılar Tom Caltabiano, Lisa Helfrich Jackson, Mike Royce, Mike Scully ve Aaron Shure; Leslie Caveny, süpervizör yapımcı; Holli Gailen ve Ken Ornstein, yapımcılar CBS
Sex and the City
( Sezon 6 )
Yürütücü yapımcılar Jenny Bicks, Cindy Chupack, Michael Patrick King, John Melfi ve Sarah Jessica Parker; Antonia Ellis, Jane Raab, Julie Rottenberg ve Elisa Zuritsky, yapımcılar HBO
Will & Grace
( Sezon 6 )
James Burrows, Jeff Greenstein, Alex Herschlag, David Kohan, Jhoni Marchinko ve Max Mutchnick, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Adam Barr, Gary Janetti, Tim Kaiser, Jon Kinnally, Kari Lizer, Tracy Poust ve Bill Wrubel; Bruce Alden, Peter Chakos, Gail Lerner ve Steve Sandoval, yapımcılar NBC
2005
(57.)
Herkes Raymond'u Seviyor
( Sezon 9 )
Yürütücü yapımcılar Tucker Cawley, Ray Romano, Rory Rosegarten, Philip Rosenthal, Mike Royce, Lew Schneider, Aaron Shure, Steve Skrovan, Stu Smiley ve Jeremy Stevens; yardımcı yapımcılar Tom Caltabiano, Leslie Caveny ve Lisa Helfrich Jackson; Holli Gailen ve Ken Ornstein, yapımcılar CBS
Tutuklanan Gelişme
( Sezon 2 )
Brian Grazer, Ron Howard, Mitchell Hurwitz ve David Nevins, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Richard Rosenstock ve Jim Vallely ; yapımcıları denetleyen Barbie Adler ve Chuck Martin; Brad Copeland, yapımcı; John Amodeo, yapımcılığını Tilki
Çaresiz Ev Kadınları
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Marc Cherry, Michael Edelstein ve Tom Spezialy ; yardımcı yapımcılar Kevin Murphy, Joey Murphy ve John Pardee ; Alexandra Cunningham, Patty Lin, Larry Shaw ve Tracey Stern, yapımcılar; Yapımcı George W. Perkins ABC
Scrubs
( Sezon 4 )
Bill Lawrence, yönetici yapımcı; Yardımcı yapımcılar Gabrielle Allan, Bill Callahan, Tim Hobert, Tad Quill, Matt Tarses, Eric Weinberg, Neil Goldman ve Garrett Donovan ; Mike Schwartz ve Randall Winston, yapımcılar NBC
Will & Grace
( Sezon 7 )
James Burrows, Alex Herschlag, David Kohan ve Max Mutchnick, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Gary Janetti, Tim Kaiser, Jon Kinnally, Greg Malins, Tracy Poust, Kirk Rudell ve Bill Wrubel; Gail Lerner, denetleyici yapımcı; Bruce Alden, Kate Angelo, Sally Bradford, Peter Chakos ve Steve Sandoval, yapımcılar
2006
(58.)
Ofis
( Sezon 2 )
Greg Daniels, Ricky Gervais, Howard Klein, Stephen Merchant ve Ben Silverman, yönetici yapımcılar; Paul Lieberstein, yardımcı yapımcı; Michael Schur ve Kent Zbornak, yapımcılar NBC
Tutuklanan Gelişme
( Sezon 3 )
Brian Grazer, Ron Howard, Mitchell Hurwitz ve David Nevins, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Richard Day, Dean Lorey, Tom Saunders, Chuck Tatham ve Jim Vallely; Yapımcıları denetleyen John Amodeo ve Ron Weiner Tilki
Coşkunuzu Frenleyin
( Sezon 5 )
Yürütücü yapımcılar Larry Charles, Larry David, Jeff Garlin, Gavin Polone ve Robert B. Weide; Yardımcı yapımcı Tim Gibbons; Yapımcı Erin O'Malley HBO
Scrubs
( Sezon 5 )
Bill Lawrence, yönetici yapımcı; yardımcı yapımcılar Bill Callahan, Tim Hobert, Tad Quill, Eric Weinberg, Neil Goldman ve Garrett Donovan; Mike Schwartz, yapımcı; Janae Bakken, Debra Fordham, Liz Newman, Mark Stegemann ve Randall Winston, yapımcılar NBC
Two and a Half Men
( Sezon 3 )
Lee Aronsohn, Mark Burg, Oren Koules, Chuck Lorre, Eric Tannenbaum ve Kim Tannenbaum, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Susan Beavers, Don Foster ve Eddie Gorodetsky ; yapımcı Mark Roberts ; Michael Collier, yapımcılığını CBS
2007
(59.)
30 Kaya
( Sezon 1 )
Lorne Michaels, Tina Fey, David Miner, Joann Alfano, Marci Klein ve Robert Carlock, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Jack Burditt, John Riggi, Brett Baer ve Dave Finkel ; Yapımcı denetmen Adam Bernstein ; Jeff Richmond, yapımcı; Jerry Kupfer, yapımcılığını NBC
Entourage
( Sezon 3 )
Mark Wahlberg, Stephen Levinson ve Doug Ellin, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Rob Weiss, Julian Farino, Marc Abrams ve Michael Benson ; Denis Biggs, denetleyici yapımcı; Brian Burns ve Lori Jo Nemhauser, yapımcılar; Wayne Carmona, yapımcılığını HBO
Ofis
( Sezon 3 )
Ben Silverman, Greg Daniels, Ricky Gervais, Stephen Merchant ve Howard Klein, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Paul Lieberstein, Jennifer Celotta, Michael Schur, Kent Zbornak ve Teri Weinberg; BJ Novak, denetleyici yapımcı; Mindy Kaling, yapımcı NBC
İki Buçuk Adam
( 4. Sezon )
Yürütücü yapımcılar Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eric Tannenbaum, Kim Tannenbaum, Mark Burg ve Oren Koules; yardımcı yapımcılar Don Foster, Eddie Gorodetsky, Susan Beavers ve Mark Roberts; Michael Collier ve Jim Patterson, yapımcılar CBS
Çirkin Betty
( Sezon 1 )
Silvio Horta, Marco Pennette, James D. Parriott, Ben Silverman, James Hayman, Salma Hayek ve Jose Tamez, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Teri Weinberg, Sheila Lawrence, Oliver Goldstick ve Alice West; Yapımcıları denetleyen Henry A. Myers, Harry Werksman ve Gabrielle Stanton ABC
2008
(60.)
30 Rock
( Sezon 2 )
Lorne Michaels, Tina Fey, Marci Klein, David Miner ve Robert Carlock, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar John Riggi ve Jack Burditt; Jeff Richmond, Don Scardino ve Jerry Kupfer, yapımcılar NBC
Coşkunuzu Frenleyin
( 6. Sezon )
Larry David, Jeff Garlin, Gavin Polone, Alec Berg, David Mandel, Jeff Schaffer ve Tim Gibbons, yönetici yapımcılar; Yapımcı Erin O'Malley HBO
Entourage
( Sezon 4 )
baş yapımcılar Mark Wahlberg, Stephen Levinson, Doug Ellin ve Rob Weiss; Yardımcı yapımcı Denis Biggs; Brian Burns, süpervizör yapımcı; Lori Jo Nemhauser ve Dusty Kay, yapımcılar; Wayne Carmona, yapımcılığını
Ofis
( Sezon 4 )
Greg Daniels, Ben Silverman, Ricky Gervais, Stephen Merchant ve Howard Klein, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Paul Lieberstein, Michael Schur, Jennifer Celotta, Kent Zbornak ve Teri Weinberg; BJ Novak, denetleyici yapımcı; Mindy Kaling, Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky ve Steve Carell, yapımcılar NBC
İki Buçuk Adam
( Sezon 5 )
Yürütücü yapımcılar Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eric Tannenbaum, Kim Tannenbaum, Mark Burg ve Oren Koules; yardımcı yapımcılar Don Foster, Eddie Gorodetsky, Susan Beavers ve Mark Roberts; Jim Patterson, yapımcı; Michael Collier, yapımcılığını CBS
2009
(61.)
30 Kaya
( Sezon 3 )
Lorne Michaels, Tina Fey, Marci Klein, David Miner ve Robert Carlock, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar John Riggi, Jack Burditt ve Ron Weiner ; yapımcıları denetleyen Matt Hubbard ve Jeff Richmond ; Don Scardino ve Jerry Kupfer, yapımcılar NBC
Entourage
( Sezon 5 )
baş yapımcılar Doug Ellin, Stephen Levinson, Rob Weiss, Denis Biggs ve Mark Wahlberg; Yardımcı yapımcı Mark Mylod ; Lori Jo Nemhauser ve Ally Musika, yapımcılar; Wayne Carmona, yapımcılığını HBO
Family Guy
( 7. Sezon )
Seth MacFarlane, David A. Goodman, Chris Sheridan ve Danny Smith, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Mark Hentemann, Steve Callaghan, Brian Scully ve Richard Appel ; yapımcıları denetleyen Wellesley Wild, Alec Sulkin ve Mike Henry ; Kara Vallow, Kirker Butler ve Shannon Smith, yapımcılar Tilki
Conchords'un Uçuşu
( Sezon 2 )
Yürütücü yapımcılar Stu Smiley, James Bobin, Troy Miller, Jemaine Clement ve Bret McKenzie ; Yardımcı yapımcı Tracey Baird; Anna Dokoza, yapımcı HBO
How I Met Your Mother
( Sezon 4 )
Yürütücü yapımcılar Carter Bays, Craig Thomas, Pamela Fryman ve Greg Malins; yardımcı yapımcılar Stephen Lloyd, Chris Harris, Chuck Tatham ve Suzy Mamann Greenberg; Yapımcıları denetleyen Jamie Rhonheimer, Kourtney Kang ve Theresa Mulligan CBS
Ofis
( Sezon 5 )
Greg Daniels, Ben Silverman, Ricky Gervais, Stephen Merchant, Howard Klein, Paul Lieberstein ve Jennifer Celotta, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Teri Weinberg, BJ Novak, Mindy Kaling, Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky, Paul Feig ve Aaron Shure; Steve Carell, Justin Spitzer, Jake Aust ve Randy Cordray, yapımcılar NBC
Yabani Otlar
( Sezon 4 )
Jenji Kohan, Roberto Benabib ve Craig Zisk, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Mark A. Burley ve Matthew Salsberg; Rolin Jones, yapımcı Gösteri zamanı

2010'lar

Yıl programı yapımcılar
2010
(62.)
Modern Aile
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Steven Levitan ve Christopher Lloyd ; Yardımcı yapımcılar Jason Winer, Danny Zuker, Dan O'Shannon, Bill Wrubel, Paul Corrigan ve Brad Walsh; Jeff Morton, yapımcı ABC
Coşkunuzu Frenleyin
( 7. Sezon )
Larry David, Jeff Garlin, Gavin Polone, Alec Berg, David Mandel, Jeff Schaffer, Tim Gibbons ve Erin O'Malley, yönetici yapımcılar HBO
Glee
( Sezon 1 )
yürütücü yapımcılar Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Dante Di Loreto ; Ian Brennan, yardımcı yapımcı; Bradley Buecker, süpervizör yapımcı; Alexis Martin Woodall, yapımcı; Kenneth Silverstein, yapımcı Tilki
Hemşire Jackie
(Sezon 12 )
Linda Wallem, Liz Brixius, John Melfi, Caryn Mandabach, Richie Jackson, Christine Zander ve Mark Hudis, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Rick Cleveland ; Yapımcısı Bari Halle Gösteri zamanı
The Office
( Sezon 6 )
Greg Daniels, Ben Silverman, Ricky Gervais, Stephen Merchant, Howard Klein ve Paul Lieberstein, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Mindy Kaling, Lee Eisenberg, BJ Novak, Aaron Shure ve Teri Weinberg; Daniel Chun, süpervizör yapımcı; Steve Carell, Justin Spitzer, Charlie Grandy, Warren Lieberstein ve Halsted Sullivan, yapımcılar; Tarafından üretilen Randy Cordray, NBC
30 Kaya
( Sezon 4 )
Lorne Michaels, Tina Fey, Marci Klein, David Miner ve Robert Carlock, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar John Riggi ve Ron Weiner
2011
(63.)
Modern Aile
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Steven Levitan ve Christopher Lloyd ; Yardımcı yapımcılar Jeff Morton, Danny Zuker, Dan O'Shannon, Bill Wrubel, Paul Corrigan, Brad Walsh, Ilana Wernick, Jeffrey Richman ve Abraham Higginbotham ABC
The Big Bang Theory
( 4. Sezon )
baş yapımcılar Chuck Lorre, Bill Prady, Steven Molaro ve Lee Aronsohn ; Yardımcı yapımcılar Dave Goetsch ve Eric Kaplan ; yapımcıları denetleyen Jim Reynolds ve Peter Chakos; Steve Holland, yapımcı; Yapımcı Faye Oshima Belyeu CBS
Glee
( Sezon 2 )
Ryan Murphy, Brad Falchuk, Dante Di Loreto ve Ian Brennan, yönetici yapımcılar; Bradley Buecker, süpervizör yapımcı; Alexis Martin Woodall, Kenneth Silverstein ve Michael Novick, yapımcılar Tilki
The Office
( Sezon 7 )
Ben Silverman, Greg Daniels, Ricky Gervais, Stephen Merchant, Howard Klein ve Paul Lieberstein, yönetici yapımcılar; BJ Novak, yönetici yapımcı/yardımcı yapımcı; Yardımcı yapımcılar Teri Weinberg, Mindy Kaling, Aaron Shure, Daniel Chun ve Peter Ocko ; yapımcıları denetleyen Justin Spitzer ve Charlie Grandy ; Steve Carell, Warren Lieberstein, Halsted Sullivan ve Steve Hely, yapımcılar; Tarafından üretilen Randy Cordray, NBC
Parklar ve Rekreasyon
( Sezon 3 )
Greg Daniels, Michael Schur, Howard Klein ve David Miner, yönetici yapımcılar; Dan Goor, yapımcı; Amy Poehler ve Emily Spivey, yapımcılar; Yapımcılığını üstlendiği Morgan Sackett
30 Kaya
( Sezon 5 )
Lorne Michaels, Tina Fey, Robert Carlock, Marci Klein, David Miner, Jeff Richmond ve John Riggi, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Ron Weiner, Jack Burditt ve Matt Hubbard ; Alec Baldwin, Kay Cannon, Vali Chandrasekaran, Don Scardino, Josh Siegal, Dylan Morgan ve Irene Burns, yapımcılar; Jerry Kupfer, yapımcılığını
2012
(64.)
Modern Aile
( Sezon 3 )
Steven Levitan, Christopher Lloyd, Danny Zuker, Dan O'Shannon, Bill Wrubel, Paul Corrigan ve Brad Walsh, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Jeff Morton, Jeffrey Richman, Abraham Higginbotham ve Cindy Chupack ; Chris Smirnoff, yapımcı ABC
The Big Bang Theory
( Sezon 5 )
baş yapımcılar Chuck Lorre, Bill Prady ve Steven Molaro ; yardımcı yapımcılar Dave Goetsch, Eric Kaplan ve Jim Reynolds; yapımcıları denetleyen Steve Holland ve Peter Chakos; Maria Ferrari, yapımcı; Yapımcı Faye Oshima Belyeu CBS
Coşkunuzu Frenleyin
( Sezon 8 )
Larry David, Jeff Garlin, Gavin Polone, Alec Berg, David Mandel, Jeff Schaffer, Larry Charles, Tim Gibbons ve Erin O'Malley, yönetici yapımcılar; Laura Streicher, yapımcı HBO
Kızlar
( Sezon 1 )
Yürütücü yapımcılar Lena Dunham, Judd Apatow ve Jenni Konner ; Yardımcı yapımcılar Ilene S. Landress ve Bruce Eric Kaplan
30 Kaya
( 6. Sezon )
Lorne Michaels, Tina Fey, Robert Carlock, Marci Klein, David Miner, Jeff Richmond ve John Riggi, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Ron Weiner ve Matt Hubbard ; yapımcıları denetleyen Kay Cannon, Vali Chandrasekaran, Josh Siegal, Dylan Morgan ve Luke Del Tredici; Jerry Kupfer, Alec Baldwin ve Irene Burns, yapımcılar NBC
Veep
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Armando Iannucci, Christopher Godsick ve Frank Rich ; yardımcı yapımcılar Simon Blackwell ve Tony Roche ; Julia Louis-Dreyfus, yapımcı; Stephanie Laing, yapımcılığını HBO
2013
(65.)
Modern Aile
( Sezon 4 )
Steven Levitan, Christopher Lloyd, Danny Zuker, Dan O'Shannon, Bill Wrubel, Paul Corrigan, Brad Walsh, Jeffrey Richman, Abraham Higginbotham ve Jeff Morton, yönetici yapımcılar; Ben Karlin, yardımcı yapımcı; Elaine Ko ve Chris Smirnoff, yapımcılar ABC
The Big Bang Theory
( 6. Sezon )
baş yapımcılar Chuck Lorre, Steven Molaro ve Bill Prady ; Yardımcı yapımcılar Dave Goetsch, Eric Kaplan, Jim Reynolds, Steve Holland, Eddie Gorodetsky ve Faye Oshima Belyeu ; Yapımcıları denetleyen Peter Chakos ve Maria Ferrari CBS
Kızlar
( Sezon 2 )
Yürütücü yapımcılar Lena Dunham, Judd Apatow ve Jenni Konner ; Yardımcı yapımcılar Ilene S. Landress ve Bruce Eric Kaplan HBO
Louie
( Sezon 3 )
Louis CK, M. Blair Breard ve Dave Becky, yönetici yapımcılar; Tony Hernandez, süpervizör yapımcı; Vernon Chatman, yapımcı döviz
30 Kaya
( Sezon 7 )
Baş yapımcılar Tina Fey, Robert Carlock, Marci Klein, David Miner, Jeff Richmond, Jack Burditt ve Lorne Michaels ; yardımcı yapımcılar Matt Hubbard, Josh Siegal, Dylan Morgan ve Luke Del Tredici; Alec Baldwin, Colleen McGuinness, Tracey Wigfield ve Jerry Kupfer, yapımcılar NBC
Veep
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Armando Iannucci, Christopher Godsick ve Frank Rich ; yardımcı yapımcılar Simon Blackwell ve Tony Roche ; Julia Louis-Dreyfus ve Stephanie Laing, yapımcılar HBO
2014
(66.)
Modern Aile
( Sezon 5 )
Steven Levitan, Christopher Lloyd, Dan O'Shannon, Paul Corrigan, Brad Walsh, Bill Wrubel, Danny Zuker, Jeffrey Richman, Abraham Higginbotham ve Jeff Morton, yönetici yapımcılar; Ben Karlin, yardımcı yapımcı; yapımcıları denetleyen Elaine Ko ve Megan Ganz ; Chris Smirnoff ve Sally Young, yapımcılar ABC
The Big Bang Theory
( 7. Sezon )
baş yapımcılar Chuck Lorre, Steven Molaro ve Bill Prady ; Yardımcı yapımcılar Dave Goetsch, Eric Kaplan, Jim Reynolds, Steve Holland, Maria Ferrari ve Faye Oshima Belyeu ; yapımcı Peter Chakos; Kristy Cecil, yapımcı CBS
Louie
( Sezon 4 )
Louis CK, M. Blair Breard ve Dave Becky, yönetici yapımcılar; yapımcıyı denetleyen Adam Escott; Pamela Adlon ve Vernon Chatman, yapımcılar; Steven Wright, danışman yapımcı döviz
Orange Is the New Black
( Sezon 1 )
Jenji Kohan, yönetici yapımcı; Yardımcı yapımcılar Sara Hess, Michael Trim ve Lisa I. Vinnecour; Gary Lennon, süpervizör yapımcı; Yapımcılığını Neri Kyle Tannenbaum'un yaptığı; Mark A. Burley, danışman yapımcı Netflix
Silikon Vadisi
( Sezon 1 )
Mike Judge, Alec Berg, John Altschuler, Dave Krinsky, Michael Rotenberg ve Tom Lassally, yönetici yapımcılar; Jim Kleverweis, yapımcılığını HBO
Veep
( Sezon 3 )
baş yapımcılar Armando Iannucci, Christopher Godsick ve Frank Rich ; yardımcı yapımcılar Simon Blackwell ve Tony Roche; yapımcıları denetleyen Chris Addison, Roger Drew, Sean Gray, Ian Martin ve Will Smith ; Julia Louis-Dreyfus, yapımcı; Stephanie Laing, yapımcılığını
2015
(67.)
Veep
( Sezon 4 )
Armando Iannucci, Christopher Godsick, Frank Rich, Chris Addison, Simon Blackwell, Tony Roche, Julia Louis-Dreyfus ve Stephanie Laing, yönetici yapımcılar; Kevin Cecil, Roger Drew, Sean Gray, Ian Martin, Georgia Pritchett, David Quantick, Andy Riley ve Will Smith, yapımcıları denetler; Bill Hill, yapımcılığını HBO
Louie
( Sezon 5 )
Louis CK, M. Blair Breard ve Dave Becky, yönetici yapımcılar; yapımcıyı denetleyen Adam Escott; Pamela Adlon, Vernon Chatman ve Steven Wright, yapımcılar; John Skidmore, yapımcılığını döviz
Modern Aile
( 6. Sezon )
Christopher Lloyd, Steven Levitan, Paul Corrigan, Brad Walsh, Danny Zuker, Abraham Higginbotham, Jeffrey Richman ve Jeff Morton, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Elaine Ko, Megan Ganz, Vali Chandrasekaran, Stephen Lloyd, Rick Wiener, Kenny Schwartz ve Chuck Tatham ; Chris Smirnoff ve Sally Young, yapımcılar ABC
Parklar ve Rekreasyon
( 7. Sezon )
Greg Daniels, Michael Schur, Howard Klein, David Miner, Morgan Sackett ve Dean Holland, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Alan Yang, Harris Wittels, Donick Cary, Matt Murray ve Aisha Muharrar ; Dave King, David Hyman ve Amy Poehler, yapımcılar NBC
Silikon Vadisi
( Sezon 2 )
Mike Judge, Alec Berg, John Altschuler, Dave Krinsky, Michael Rotenberg ve Tom Lassally, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Dan O'Keefe ve Clay Tarver ; yapımcıları denetleyen Sonny Lee ve Ron Weiner ; Carrie Kemper, yapımcı; Jim Kleverweis, yapımcılığını HBO
Şeffaf
( Sezon 1 )
Joey Soloway (Jill Soloway olarak), yönetici yapımcı; Andrea Sperling, yardımcı yapımcı; Bridget Bedard, yapımcı; Yapımcılığını üstlenen Victor Hsu; Rick Rosenthal ve Nisha Ganatra, yapımcılara danışmanlık yapıyor Amazon
Kırılmaz Kimmy Schmidt
( Sezon 1 )
Jeff Richmond, David Miner, Jack Burditt, Tina Fey ve Robert Carlock, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Allison Silverman ve Eric Gurian ; yapımcıları denetleyen Dan Rubin ve Lon Zimmet; Sam Means ve Dara Schnapper, yapımcılar; Jerry Kupfer, yapımcılığını Netflix
2016
(68.)
Veep
( Sezon 5 )
David Mandel, Frank Rich, Julia Louis-Dreyfus, Lew Morton ve Christopher Godsick, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Morgan Sackett, Sean Gray, Peter Huyck, Alex Gregory, Jim Margolis, Georgia Pritchett ve Will Smith ; yapımcıları denetleyen Chris Addison ve Rachel Axler ; Yapımcılığını üstlenen David Hyman; Erik Kenward, Billy Kimball ve Steve Koren, yapımcılara danışmanlık yapıyor HBO
Black-ish
( Sezon 2 )
Kenya Barris, Jonathan Groff, Anthony Anderson, E. Brian Dobbins, Laurence Fishburne ve Helen Sugland, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Gail Lerner, Vijal Patel, Corey Nickerson ve Courtney Lilly; yapımcıları denetleyen Lindsey Shockley, Peter Saji, Jenifer Rice-Genzuk Henry ve Hale Rothstein; Yapımcı Michael Petok ABC
Yokluğun Ustası
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Aziz Ansari, Alan Yang, Michael Schur, David Miner ve Dave Becky ; Harris Wittels, yardımcı yapımcı; Yapımcı Igor Srubshchik Netflix
Modern Aile
( 7. Sezon )
Steven Levitan, Christopher Lloyd, Paul Corrigan, Brad Walsh, Danny Zuker, Abraham Higginbotham, Jeffrey Richman, Elaine Ko, Stephen Lloyd ve Jeff Morton, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Vali Chandrasekaran, Chuck Tatham, Andy Gordon, Jon Pollack ve Vanessa McCarthy ; Chris Smirnoff ve Sally Young, yapımcılar ABC
Silikon Vadisi
( Sezon 3 )
Mike Judge, Alec Berg, Michael Rotenberg ve Tom Lassally, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Clay Tarver, Dan O'Keefe, Ron Weiner, John Levenstein ve Jim Kleverweis; Carrie Kemper, süpervizör yapımcı; Adam Countee, yapımcı HBO
Şeffaf
( Sezon 2 )
Joey Soloway (Jill Soloway olarak) ve Andrea Sperling, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Victor Hsu ve Bridget Bedard ; Noah Harpster ve Micah Fitzerman-Blue, yapımcılar; Rick Rosenthal, danışman yapımcı Amazon
Kırılmaz Kimmy Schmidt
( 2. Sezon )
Robert Carlock, Tina Fey, Jeff Richmond ve David Miner, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Allison Silverman, Josh Siegal, Dylan Morgan ve Eric Gurian ; yapımcıları denetleyen Sam Means, Dan Rubin ve Leila Strachan; Dara Schnapper, yapımcı; Jerry Kupfer, yapımcılığını Netflix
2017
(69.)
Veep
( Sezon 6 )
David Mandel, Frank Rich, Julia Louis-Dreyfus, Lew Morton ve Morgan Sackett, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Peter Huyck, Alex Gregory, Georgia Pritchett, Jennifer Crittenden, Gabrielle Allan, Ian Maxtone-Graham, Steve Hely, Ted Cohen ve David Hyman; yapımcıları denetleyen Rachel Axler ve Billy Kimball ; Dale Stern, yapımcı; Erik Kenward ve Dan Mintz, yapımcılara danışmanlık yapıyor HBO
Atlanta
( Sezon 1 )
Donald Glover, Paul Simms ve Dianne McGunigle, yönetici yapımcılar; Hiro Murai, yapımcı; Alex Orr, yapımcılığını döviz
Siyahımsı
( Sezon 3 )
Jonathan Groff, Kenya Barris, Anthony Anderson, Laurence Fishburne, Helen Sugland, E. Brian Dobbins ve Corey Nickerson, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Gail Lerner, Courtney Lilly, Jenifer Rice-Genzuk Henry, Hale Rothstein, Kenny Smith, Laura Gutin Peterson, Vijal Patel, Emily Halpern ve Sarah Haskins ; yapımcıları denetleyen Lindsey Shockley ve Peter Saji; Yapımcı Michael Petok ABC
Yokluğun Ustası
( Sezon 2 )
Aziz Ansari, Alan Yang, Michael Schur, David Miner, Dave Becky ve Igor Srubshchik, yönetici yapımcılar; Andy Blitz, yardımcı yapımcı; Eric Wareheim, yapımcı Netflix
Modern Aile
( Sezon 8 )
Christopher Lloyd, Steven Levitan, Paul Corrigan, Brad Walsh, Danny Zuker, Abraham Higginbotham, Jeffrey Richman, Elaine Ko, Stephen Lloyd, Vali Chandrasekaran, Chuck Tatham ve Jeff Morton, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Andy Gordon ve Jon Pollack; Sally Young, yapımcı; Christy Stratton, danışman yapımcı ABC
Silikon Vadisi
( Sezon 4 )
Mike Judge, Alec Berg, Michael Rotenberg ve Tom Lassally, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Clay Tarver, Dan O'Keefe, Chris Provenzano, Graham Wagner, Jamie Babbit ve Jim Kleverweis; Yapımcıları denetleyen Carrie Kemper, Adam Countee ve Aaron Zelman HBO
Kırılmaz Kimmy Schmidt
( 3. Sezon )
Robert Carlock, Tina Fey, Jeff Richmond ve David Miner, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Sam Means, Dan Rubin, Allison Silverman, Leila Strachan ve Eric Gurian ; Meredith Scardino ve Dara Schnapper, yapımcılar; Jerry Kupfer, yapımcılığını Netflix
2018
(70.)
Muhteşem Bayan Maisel
( Sezon 1 )
Amy Sherman-Palladino ve Daniel Palladino, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Sheila Lawrence; Dhana Rivera Gilbert, yapımcı Prime Video
Atlanta
( Sezon 2 )
Donald Glover, Paul Simms, Dianne McGunigle ve Stephen Glover, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Hiro Murai ; Stefani Robinson, yapımcı; Alex Orr, yapımcılığını döviz
Barry
( Sezon 1 )
Alec Berg ve Bill Hader, yönetici yapımcılar; Emily Heller, yapımcı; Aida Rodgers'ın yapımcısı; Elizabeth Sarnoff, danışman yapımcı HBO
Black-ish
( Sezon 4 )
Kenya Barris, Anthony Anderson, Laurence Fishburne, Helen Sugland, E. Brian Dobbins, Jonathan Groff, Corey Nickerson ve Stacy Traub, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Gail Lerner, Courtney Lilly, Jenifer Rice-Genzuk Henry, Laura Gutin-Peterson, Lindsey Shockley, Peter Saji ve Sam Laybourne; yapımcı Christian Lander; Yapımcılığını üstlendiği Michael Petok ABC
Coşkunuzu Frenleyin
( Sezon 9 )
Larry David, Jeff Garlin ve Jeff Schaffer, yönetici yapımcılar; Justin Hurwitz, süpervizör yapımcı; Jon Hayman ve Laura Streicher, yapımcılar; Tarafından üretilen Mychelle Deschamps, HBO
GLOW
( Sezon 1 )
Jenji Kohan, Liz Flahive, Carly Mensch ve Tara Herrmann, yönetici yapımcılar; Mark A. Burley, yardımcı yapımcı; Nick Jones, denetleyici yapımcı; Sascha Rothchild, yapımcı; Yapımcılığını üstlendiği Leanne Moore Netflix
Silikon Vadisi
( Sezon 5 )
Mike Judge, Alec Berg, Clay Tarver, Jim Kleverweis ve Jamie Babbit, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Anthony King, Graham Wagner ve Ron Weiner HBO
Kırılmaz Kimmy Schmidt
( Sezon 4 )
Baş yapımcılar Tina Fey, Robert Carlock, Jeff Richmond, David Miner ve Sam Means ; Yardımcı yapımcılar Dan Rubin, Leila Strachan, Eric Gurian ve Meredith Scardino ; Jerry Kupfer, yapımcılığını Netflix
2019
(71.)
Bit Torbası
( Sezon 2 )
Phoebe Waller-Bridge, Harry Bradbeer, Lydia Hampson, Harry Williams, Jack Williams ve Joe Lewis, yönetici yapımcılar; Sarah Hammond, yapımcı Prime Video
Barry
( Sezon 2 )
Alec Berg ve Bill Hader, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Aida Rodgers; Emily Heller, süpervizör yapımcı; Julie Camino ve Jason Kim, yapımcılar; Elizabeth Sarnoff, danışman yapımcı HBO
The Good Place
( Sezon 3 )
baş yapımcılar Michael Schur, David Miner, Morgan Sackett ve Drew Goddard ; yardımcı yapımcılar Dylan Morgan, Josh Siegal, Joe Mande ve Megan Amram ; Jen Statsky, süpervizör yapımcı; Yapımcılığını üstlenen David Hyman; Matt Murray, danışman yapımcı NBC
Muhteşem Bayan Maisel
( Sezon 2 )
Amy Sherman-Palladino ve Daniel Palladino, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Dhana Rivera Gilbert; Sheila Lawrence, yapımcı Prime Video
Rus Bebek
( Sezon 1 )
Natasha Lyonne, Leslye Headland, Amy Poehler, Dave Becky, Tony Hernandez, Lilly Burns ve Allison Silverman, yönetici yapımcılar; Kate Arend ve John Skidmore, yapımcılar; Yapımcılığını üstlendiği Ryan McCormick Netflix
Schitt's Creek
( Sezon 5 )
Eugene Levy, Daniel Levy, David West Read, Andrew Barnsley, Fred Levy ve Ben Feigin, yönetici yapımcılar; baş yapımcılar Michael Short ve Rupinder Gill ; Colin Brunton, yapımcı Pop TV
Veep
( Sezon 7 )
David Mandel, Frank Rich, Julia Louis-Dreyfus, Lew Morton, Morgan Sackett, Peter Huyck ve Alex Gregory, yönetici yapımcılar; Jennifer Crittenden, Gabrielle Allan, Billy Kimball, Rachel Axler, Ted Cohen, Ian Maxtone-Graham, Dan O'Keefe, Steve Hely ve David Hyman, yardımcı yapımcılar; Georgia Pritchett, denetleyici yapımcı; Doug Smith, yapımcı; Erik Kenward ve Dan Mintz, yapımcılara danışmanlık yapıyor HBO

2020'ler

Yıl programı yapımcılar
2020
(72.)
Schitt's Creek
( Sezon 6 )
Eugene Levy, Dan Levy, Andrew Barnsley, Fred Levy, David West Read ve Ben Feigin, yönetici yapımcılar; baş yapımcılar Michael Short ve Kurt Smeaton; Kosta Orfanidis, yapımcı Pop TV
Coşkunuzu Frenleyin
( Sezon 10 )
Larry David, Jeff Garlin, Jeff Schaffer ve Gavin Polone, yönetici yapımcılar; Laura Streicher, yapımcı; Tarafından üretilen Mychelle Deschamps, HBO
Bana Ölü
( 2. Sezon )
Liz Feldman, Will Ferrell, Adam McKay, Jessica Elbaum, Christina Applegate ve Christie Smith, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcılar Linda Cardellini, Cara DiPaolo, Jessi Klein, Elizabeth Benjamin, Dan Dietz ve Joe Hardesty; Buddy Enright ve Denise Pleune, yapımcılar Netflix
The Good Place
( Sezon 4 )
baş yapımcılar Michael Schur, David Miner, Morgan Sackett ve Drew Goddard ; Yardımcı yapımcılar Dylan Morgan, Josh Siegal, Joe Mande, Megan Amram, Jen Statsky ve Dave King; Yapımcılığını üstlenen David Hyman; Matt Murray ve Aisha Muharrar, yapımcılara danışmanlık yapıyor NBC
Güvensiz
( Sezon 4 )
Issa Rae, Prentice Penny, Melina Matsoukas, Dave Becky, Jonathan Berry, Amy Aniobi ve Jim Kleverweis, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Phil Augusta Jackson ve Laura Kittrell; Yapımcıları denetleyen Deniese Davis ve Natasha Rothwell HBO
Kominsky Metodu
( 2. Sezon )
baş yapımcılar Chuck Lorre, Alan J. Higgins ve Michael Douglas ; Andy Tennant ve Beth McCarthy-Miller, yapımcılar; Yapımcı Marlis Pujol Netflix
Muhteşem Bayan Maisel
( Sezon 3 )
Amy Sherman-Palladino ve Daniel Palladino, yönetici yapımcılar; Yardımcı yapımcı Dhana Rivera Gilbert; Matthew Shapiro, Daniel Goldfarb, Kate Fodor ve Sono Patel, yapımcılar Prime Video
Gölgelerde Ne Yapıyoruz
( Sezon 2 )
Yürütücü yapımcılar Jemaine Clement, Taika Waititi, Paul Simms, Scott Rudin, Garrett Basch, Eli Bush ve Stefani Robinson ; Yardımcı yapımcı Sam Johnson; Yapımcılığını üstlenen Derek S. Rappaport; Marika Sawyer, danışman yapımcı döviz
2021
(73.)
Ted Kement
( Sezon 1 )
baş yapımcılar Bill Lawrence, Jason Sudeikis, Jeff Ingold ve Bill Wrubel; Yardımcı yapımcı Liza Katzer; yapımcıları denetleyen Jane Becker, Jamie Lee ve Kip Kroeger; Brendan Hunt, yapımcı; Yapımcılığını üstlenen Tina Pawlik; Joe Kelly, danışman yapımcı Apple TV+
Black-ish
( Sezon 7 )
Kenya Barris, Anthony Anderson, Laurence Fishburne, Helen Sugland, E. Brian Dobbins, Michael Petok, Courtney Lilly ve Laura Gutin Peterson, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Christian Lander, Lisa Muse Bryant, Robb Chavis ve Eric Horsted ; yapımcıları denetleyen Steven White ve Marquita J. Robinson; yapımcılar Tracee Ellis Ross, Jamie Nelsen ve Tom Ragazzo; Yapımcı Heidi G. McGowen ABC
Kobra Kai
( Sezon 3 )
Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz, Josh Heald, Caleeb Pinkett, Susan Ekins, James Lassiter ve Will Smith, yönetici yapımcılar; ortak yapımcılar Ralph Macchio ve William Zabka ; yapımcıları denetleyen Luan Thomas, Joe Piarulli ve Michael Jonathan Smith; Stacey Harman ve Bob Dearden, yapımcılar; Bob Wilson, yapımcılığını Netflix
Emily Paris'te
( Sezon 1 )
Andrew Fleming, Tony Hernandez, Lilly Burns ve Darren Star, yönetici yapımcılar; Alison Brown, yardımcı yapımcı; Grant Sloss, denetleyici yapımcı; Stephen Joel Brown, Shihan Fey, Jake Fuller, Lily Collins ve Raphaël Benoliel, yapımcılar
Uçuş Görevlisi
( Sezon 1 )
Yönetici yapımcılar Greg Berlanti, Kaley Cuoco, Steve Yockey, Meredith Lavender, Marcie Ulin ve Sarah Schechter ; yardımcı yapımcılar Suzanne McCormack ve Jess Meyer; Jennifer Lence ve Erika Kennair, yapımcılar; Yapımcılığını üstlendiği Raymond Quinlan HBO Maks.
Hack'ler
( Sezon 1 )
Jen Statsky, Paul W. Downs, Lucia Aniello, Michael Schur, David Miner ve Morgan Sackett, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Joanna Calo, Andrew Law ve David Hyman; Joe Mande ve Jessica Chaffin, yapımcılara danışmanlık yapıyor
Kominsky Metodu
( 3. Sezon )
Yönetici yapımcılar Alan J. Higgins, Michael Douglas ve Chuck Lorre ; Yardımcı yapımcı Marlis Pujol; Andy Tennant, yapımcı Netflix
PEN15
( Sezon 2 )
Yönetici yapımcılar Maya Erskine, Anna Konkle, Sam Zvibleman, Debbie Liebling, Vera Santamaria, Marc Provissiero, Brooke Pobjoy, Andy Samberg, Jorma Taccone, Akiva Schaffer, Becky Sloviter, Shelley Zimmerman, Brin Lukens ve Jordan Levin ; Don Dunn ve Scott Levine, yapımcılar; Yapımcılığını üstlendiği Jeremy Reitz hulu
2022
(74.)
Ted Kement
( Sezon 2 )
baş yapımcılar Bill Lawrence, Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Joe Kelly, Jeff Ingold ve Bill Wrubel; yardımcı yapımcılar Jane Becker, Jamie Lee ve Liza Katzer; yapımcıları denetleyen Kip Kroeger ve Declan Lowney ; yapımcılar Leann Bowen ve Ashley Nicole Black ; Andrew Warren, yapımcılığını Apple TV+
Abbott İlkokulu
( Sezon 1 )
Yürütücü yapımcılar Quinta Brunson, Justin Halpern, Patrick Schumacker ve Randall Einhorn ; yardımcı yapımcı Brian Rubenstein; Scott Sites ve Jordan Temple, yapımcılar ABC
Barry
( Sezon 3 )
Alec Berg, Bill Hader, Aida Rodgers ve Liz Sarnoff, yönetici yapımcılar; yapımcıları denetleyen Emily Heller ve Jason Kim; Duffy Boudreau, yapımcı; Julie Camino, yapımcılığını HBO/HBO Maks.
Coşkunuzu Frenleyin
( Sezon 11 )
Larry David, Jeff Garlin ve Jeff Schaffer, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcı Laura Streicher; Yapımcılığını üstlendiği Jennifer Corey
Hack'ler
( Sezon 2 )
Jen Statsky, Lucia Aniello, Paul W. Downs, Michael Schur, David Miner ve Morgan Sackett, yönetici yapımcılar; yardımcı yapımcılar Joe Mande, Andrew Law ve Aisha Muharrar ; Ashley Glazier ve Samantha Riley, yapımcılar; Seth Edelstein'ın yapımcısı; Jessica Chaffin, danışman yapımcı
Muhteşem Bayan Maisel
( Sezon 4 )
baş yapımcılar Daniel Palladino ve Amy Sherman-Palladino ; Yardımcı yapımcı Dhana Rivera Gilbert; Daniel Goldfarb, denetleyici yapımcı; Kate Fodor, Matthew Shapiro, Sal Carino ve Nick Thomason, yapımcılar Prime Video
Sadece Binadaki Cinayetler
( Sezon 1 )
Yürütücü yapımcılar Dan Fogelman, Jess Rosenthal, Jamie Babbit, Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez ve John Hoffman ; yardımcı yapımcılar Kristin Newman ve Kirker Butler ; yapımcıları denetleyen Ben Smith, Matteo Borghese ve Rob Turbovsky; Thembi L. Banks, yapımcı; Jane Raab, yapımcılığını hulu
Gölgelerde Ne Yapıyoruz
( 3. Sezon )
Yürütücü yapımcılar Jemaine Clement, Taika Waititi, Paul Simms, Garrett Basch, Eli Bush ve Stefani Robinson ; Yardımcı yapımcılar Sam Johnson, Yana Gorskaya, Kyle Newacheck ve Marika Sawyer; Ingrid Lageder, yapımcı; Derek S. Rappaport, yapımcısı döviz

Birden fazla galibiyete sahip programlar

Birden fazla adaylığı olan programlar

Ağa göre toplam ödül

  • NBC - 26
  • CBS - 22
  • ABC – 11
  • HBO – 4
  • Apple TV+ – 2
  • FOX - 2
  • Prime Video – 2
  • Pop TV – 1

Notlar

Ayrıca bakınız

Referanslar

Dış bağlantılar