Primetime Emmy Award voor Outstanding Drama Series -Primetime Emmy Award for Outstanding Drama Series

Van Wikipedia, de gratis encyclopedie
Primetime Emmy Award voor beste dramaserie
Toegekend voor Uitstekende dramaserie
Land Verenigde Staten
Gepresenteerd door Academie voor Televisiekunsten en Wetenschappen
eerst uitgereikt 1951
Momenteel in handen van Opvolging ( 2022 )
Website emmys.com _

Dit is een lt van winnaars en genomineerden van de Primetime Emmy Award voor Outstanding Drama Series sinds de instelling in 1951. De pr gaat naar de producenten van de serie. De pr wordt vaak genoemd als een van de "hoofdprijzen" bij de Emmy's-ceremonies.

Geschiedenis

Sinds de instelling in 1951 is de pr in zijn geschiedenis vele malen van naam veranderd. Het heette eerst Beste Dramatische Show van 1951 tot 1954, daarna Beste Dramatische Serie in 1955 en 1956. In 1957 werd er geen specifieke pr voor drama gegeven, maar in 1958 werd de categorie opgesplitst in twee afzonderlijke categorieën, Beste Dramatische Anthology Series, en Beste dramatische serie met doorlopende personages met een winnaar gekozen uit elke categorie. Het volgende jaar werd de categorie anders verdeeld in twee afzonderlijke categorieën, Best Dramatic Series - Less Than One Hour . In 1960 werd de naam opnieuw veranderd in Outstanding Program Achievement in the Field of Drama ; deze naam werd behouden van 1960 tot 1964. In 1966 werd de naam voor de zesde keer gewijzigd in Outstanding Dramatic Series of Outstanding Series-Drama ; dit werd gebruikt van 1966 tot voor kort, toen het Outstanding Drama Series werd .

In 1988 werd Rumpole of the Bailey (PBS) aanvankelijk genomineerd in de categorie Outstanding Miniseries, maar de Academie oordeelde dat de nominatie een paar dagen later niet geldig was en liet het programma later deelnemen aan de categorie Outstanding Drama Series .

Sinds 2000 is elke winnaar een seriedrama : The West Wing (2000-2003), The Sopranos (2004, 2007), Lost (2005), 24 (2006), Mad Men (2008-2011), Homeland (2012 ), Breaking Bad (2013-2014), Game of Thrones (2015-2016, 2018-2019), The Handmaid's Tale (2017), Succession (2020, 2022) en The Crown (2021). Sinds de komst van Hill Street Blues in 1981 heeft elke winnaar een aantal geserialiseerde bogen gehad, met uitzondering van Law & Order . De meeste van deze shows hebben tussen hun eerste en vijfde seizoen gewonnen. Slechts twee seizoenen van de shows hebben gewonnen (beide HBO - shows): The Sopranos en Game of Thrones, de zevende seizoenen van twee shows hebben gewonnen: Law & Order en Game of Thrones en het achtste seizoen van één show heeft gewonnen: Game of Thrones .

Winnaars en nominaties

De volgende tabellen, gedeeld door decennium, tonen de winnaars en genomineerden van de "Drama Series"-pr, volgens de Primetime Emmy Awards-database:

jaren vijftig

Jaar Programma Netwerk
Beste Dramatische Show
1951
(3e)
Pulitzer Prize-speelhuis KECA-TV
Haardtheater KTLA
Ik herinner me mama KTTV, CBS
The Philco Television Playhouse KNBH, NBC
Studio Een KTTV, CBS
1952
(4e)
Studio Een CBS
Celanese Theater abc
Het Philco- Goodyear Television Playhouse NBC
Pulitzer Prize-speelhuis abc
Robert Montgomery presenteert NBC
1953
(5e)
Beste Dramatische Programma
Robert Montgomery presenteert NBC
Celanese Theater abc
Kraft Televisie Theater NBC
Het Philco-Goodyear Television Playhouse
Studio Een CBS
Beste mysterie-, actie- of avontuurprogramma
Sleepnet NBC
Het grote verhaal NBC
Buitenlandse intriges gesyndiceerd
Martin Kane, privé-detective NBC
Racketploeg CBS
1954
(6e)
Beste Dramatische Programma
Het Steel Hour in de Verenigde Staten abc
Kraft Televisie Theater NBC
Het Philco-Goodyear Television Playhouse
Robert Montgomery presenteert
Studio Een CBS
Beste mysterie-, actie- of avontuurprogramma
Sleepnet NBC
Buitenlandse intriges NBC
Ik leidde 3 levens gesyndiceerd
Spanning CBS
Het web
1955
(7e)
Beste Dramatische Serie
Het Steel Hour in de Verenigde Staten abc
Vier sterren speelhuis CBS
medicus NBC
Het Philco-Goodyear Television Playhouse
Studio Een CBS
Beste mysterie- of intrigesserie
Sleepnet NBC
Buitenlandse intriges NBC
Ik leidde 3 levens gesyndiceerd
Racketploeg
Waterkant
Best Western- of Adventure-serie
Verhalen van de eeuw gesyndiceerd
De avonturen van Wild Bill Hickok gesyndiceerd
Annie Oakley
Death Valley-dagen CBS
The Roy Rogers Show NBC
1956
(8e)
Beste Dramatische Serie
Showcase van producenten NBC
Alcoa - Goodyear Theater NBC
Climax! CBS
Studio Een
Het Steel Hour in de Verenigde Staten
Beste actie- of avonturenserie
Disneyland abc
Alfred Hitchcock presenteert CBS
Sleepnet NBC
Gunsmoke CBS
De line-up
1957
(9e)
Beste serie – een half uur of minder
De Phil Silvers Show (komedie) CBS
Alfred Hitchcock Presents (bloemlezing) CBS
Vader weet het beste (komedie) NBC
Het Jack Benny-programma (komedie) CBS
Persoon tot persoon (interview)
Beste serie - Een uur of meer
Caesar's Hour (komedie) NBC
Climax! (drama) CBS
De Ed Sullivan Show (muzikale variatie)
Omnibus (educatief)
The Perry Como Show (muzikale variatie) NBC
1958
(10e)
Beste dramatische serie met doorlopende personages
Gunsmoke CBS
Deerntje CBS
Onafhankelijk denkend persoon abc
Perry Mason CBS
Wagon Trein NBC
Beste Dramatische Anthologiereeks
Speelhuis 90 CBS
Alfred Hitchcock presenteert CBS
Climax!
Hallmark Hall of Fame NBC
Studio Een CBS
1959
(11e)
Beste Dramatische Serie – Minder dan een uur
Alcoa-Goodyear Theater NBC
Alfred Hitchcock presenteert CBS
General Electric Theater
De Loretta Young-show NBC
Naakte stad abc
Peter Gunn NBC
Beste Dramatische Serie – Een uur of langer
Speelhuis 90 CBS
Het Steel Hour in de Verenigde Staten CBS
Best Western-serie
Onafhankelijk denkend persoon abc
Gunsmoke CBS
Heb een pistool - zal reizen
de schutter abc
Wagon Trein NBC

jaren 60

Jaar Programma Producenten Netwerk
Uitstekende programmaprestatie op het gebied van drama
1960
(12e)
Speelhuis 90
(Seizoen 4)
CBS
DuPont-show van de maand CBS
De maan en Sixpence NBC
Ford Startime
( hele serie )
The Untouchables
( Seizoen 1 )
abc
1961
(13e)
Hallmark Hall of Fame
( seizoen 11 )
NBC
Naked City
( Seizoen 2 )
abc
Sacco-Vanzetti-verhaal NBC
The Twilight Zone
( Seizoen 2 )
CBS
The Untouchables
( Seizoen 2 )
abc
1962
(14e)
De verdedigers
( seizoen 1 )
CBS
Alcoa Premiere
( Seizoen 1 )
abc
Ben Casey
( Seizoen 1 )
De Dick Powell Show
(Seizoen 1)
NBC
Hallmark Hall of Fame
( seizoen 11 )
Naked City
( Seizoen 3 )
abc
1963
(15e)
De verdedigers
( seizoen 2 )
CBS
Alcoa Premiere
(Seizoen 2)
abc
De Dick Powell Show
(Seizoen 2)
NBC
Het Elfde Uur
(Seizoen 1)
Naked City
( Seizoen 4 )
abc
1964
(16e)
De verdedigers
( seizoen 3 )
CBS
Bob Hope presenteert het Chrysler Theatre
(seizoen 1)
NBC
East Side/West Side
( hele serie )
CBS
De heer Novak
(Seizoen 1)
NBC
De Richard Boone Show
(hele serie)
Uitstekende programmaprestaties in entertainment
1965
(17e)
De Dick Van Dyke Show
( seizoen 4 )
Carl Reiner, producent CBS
Hallmark Hall of Fame
( seizoen 14 )
George Schaefer, producent NBC
Mijn naam is Barbra Richard Lewine, producent CBS
New York Philharmonic Young People's Concerts met Leonard Bernstein Roger Englander, producent
De Andy Williams-show Bob Finkel, producent NBC
Bob Hope presenteert het Chrysler Theatre
(seizoen 2)
Dick Berg, producent
Een kerstliedje voor nog een kerst Joseph L. Mankiewicz, producent abc
De verdedigers
( seizoen 4 )
Bob Markell, producent CBS
De man uit UNCLE
( Seizoen 1 )
Sam Rolfe, producent NBC
De heer Novak
(Seizoen 2)
Leonard Freeman, producent
Profielen in Moed Robert Saudek, producent
Walt Disney's wondere wereld van kleur Walt Disney, producent
Wie heeft de wind gezien? George Sidney, producent abc
De wondere wereld van burlesque George Schaefer, producent NBC
Uitstekende dramatische serie
1966
(18e)
De voortvluchtige
( seizoen 3 )
Alan A. Armer, producent abc
Bonanza
( seizoen 7 )
David Dortort, producent NBC
Ik bespioneer
( seizoen 1 )
Morton Fine, producent
De man uit UNCLE
( seizoen 2 )
Norman Felton, uitvoerend producent
Slattery's People
(Seizoen 2)
Irving Elman, producent CBS
1967
(19e)
Mission: Impossible
( Seizoen 1 )
Joseph Gantman en Bruce Geller, producenten CBS
De Wrekers
( Seizoen 4 )
Julian Wintle, uitvoerend producent abc
Ik bespioneer
( seizoen 2 )
David Friedkin en Morton Fine, producenten NBC
Ren voor je leven
(Seizoen 2)
Jo Swerling Jr., producent
Star Trek
( seizoen 1 )
Gene Roddenberry en Gene L. Coon, producenten
1968
(20e)
Mission: Impossible
( Seizoen 2 )
Joseph Gantman, producent CBS
De Wrekers
( Seizoen 5 )
Albert Fennell en Brian Clemens, producenten abc
Ik bespioneer
( seizoen 3 )
David Friedkin en Morton S. Fine, producenten NBC
NET Playhouse
(Seizoen 2)
Curtis W. Davis, uitvoerend producent NETTO
Ren voor je leven
(Seizoen 3)
Roy Huggins, uitvoerend producent NBC
Star Trek
( seizoen 2 )
Gene Roddenberry, uitvoerend producent
1969
(21e)
NET Playhouse
(Seizoen 3)
Curtis W. Davis, uitvoerend producent NETTO
De FBI
( seizoen 4 )
Charles Larson, producent abc
Ironside
( seizoen 2 )
Cy Chermak, uitvoerend producent NBC
Judd, voor de verdediging
( seizoen 2 )
Harold Gast, producent abc
Mission: Impossible
( Seizoen 3 )
Bruce Geller, uitvoerend producent CBS
De naam van het spel
( seizoen 1 )
Richard Irving, Leslie Stevens en David Victor, producenten NBC

jaren 70

Jaar Programma Producenten Netwerk
1970
(22e)
Marcus Welby, MD
( seizoen 1 )
David Victor, uitvoerend producent; David J. O'Connell, producent abc
De Forsyte Saga
(beperkte serie)
Donald Wilson, producent PBS
Ironside
( seizoen 3 )
Cy Chermak, uitvoerend producent; Douglas Benton, Winston Miller, Joel Rogosin en Albert Aley, producenten NBC
De Mod Squad
( seizoen 2 )
Danny Thomas en Aaron Spelling, uitvoerende producenten; Tony Barrett en Harvey Bennett, producenten abc
De naam van het spel
( seizoen 2 )
Richard Irving, uitvoerend producent; George Eckstein, Dean Hargrove, Norman Lloyd en Boris Sagal, producenten NBC
NET Playhouse
(Seizoen 4)
Jac Venza, uitvoerend producent NETTO
1971
(23)
The Bold Ones: The Senator
( hele serie )
David Levinson, producent NBC
De eerste Churchills
(beperkte serie)
Christopher Sarson en Donald Wilson, producenten PBS
Ironside
( seizoen 4 )
Cy Chermak, uitvoerend producent; Douglas Benton, Winston Miller, Joel Rogosin en Albert Aley, producenten NBC
Marcus Welby, MD
( seizoen 2 )
David Victor, uitvoerend producent; David J. O'Connell, producent abc
NET Playhouse
(Seizoen 5)
Jac Venza, uitvoerend producent NETTO
1972
(24e)
Elizabeth R
(beperkte serie)
Christopher Sarson, uitvoerend producent; Roderick Graham, producent PBS
Columbo
( Seizoen 1 )
Richard Levinson en William Link, uitvoerende producenten; Everett Chambers, producent NBC
Mannix
( Seizoen 5 )
Bruce Geller, uitvoerend producent; Ivan Goff en Ben Roberts, producenten CBS
Marcus Welby, MD
( seizoen 3 )
David Victor, uitvoerend producent; David J. O'Connell, producent abc
De zes vrouwen van Henry VIII
(beperkte serie)
Ronald Travers en Mark Shivas, producenten PBS
1973
(25e)
De Waltons
( Seizoen 1 )
Lee Rich, uitvoerend producent; Robert L. Jacks, producent CBS
Kanon
( Seizoen 2 )
Quinn Martin, uitvoerend producent; Harold Gast en Adrian Samish, producenten CBS
Columbo
( Seizoen 2 )
Dean Hargrove, producent NBC
Hawaii Five-O
( seizoen 5 )
Leonard Freeman, uitvoerend producent; Bob Sweeney en Bill Finnegan, producenten CBS
Kung Fu
( Seizoen 1 )
Jerry Thorpe, producent abc
Mannix
( Seizoen 6 )
Bruce Geller, uitvoerend producent; Ivan Goff en Ben Roberts, producenten CBS
1974
(26e)
Boven, beneden
( seizoenen 1-2 )
Rex Firkin, uitvoerend producent; John Hawkesworth, producent PBS
Kojak
( Seizoen 1 )
Abby Mann en Matthew Rapf, uitvoerende producenten; James Duff McAdams, producent CBS
Politieverhaal
( Seizoen 1 )
David Gerber, uitvoerend producent; Stanley Kallis, producent NBC
De straten van San Francisco
( seizoen 2 )
Quinn Martin, uitvoerend producent; John Wilder, producent abc
De Waltons
( Seizoen 2 )
Lee Rich, uitvoerend producent; Robert L. Jacks, producent CBS
1975
(27e)
Boven, beneden
( seizoen 3 )
Rex Firkin, uitvoerend producent; John Hawkesworth, producent PBS
Kojak
( Seizoen 2 )
Matthew Rapf, uitvoerend producent; Jack Laird en James Duff McAdams, producent CBS
Politieverhaal
( seizoen 2 )
David Gerber en Stanley Kallis, uitvoerende producenten; Christopher Morgan, producent NBC
De straten van San Francisco
( seizoen 3 )
Quinn Martin, uitvoerend producent; John Wilder en William Robert Yates, producenten abc
De Waltons
( seizoen 3 )
Lee Rich, uitvoerend producent; Robert L. Jacks, producent CBS
1976
(28e)
Politieverhaal
( seizoen 3 )
David Gerber en Stanley Kallis, uitvoerende producenten; Liam O'Brien en Carl Pingitore, producenten NBC
Baretta
( Seizoen 2 )
Bernard L. Kowalski, uitvoerend producent; Jo Swerling Jr., Robert Harris, Howie Horwitz en Robert Levin, producenten abc
Columbo
( seizoen 5 )
Everett Chambers, producent NBC
De straten van San Francisco
( seizoen 4 )
Quinn Martin, uitvoerend producent; William Robert Yates, producent abc
1977
(29e)
Boven, beneden
( seizoen 5 )
John Hawkesworth en Joan Sullivan, producenten PBS
Baretta
( Seizoen 3 )
Anthony Spinner, Bernard L. Kowalski en Leigh Vance, uitvoerende producenten; Charles Dismukes, producent abc
Columbo
( seizoen 6 )
Everett Chambers, producent NBC
Familie
( Seizoen 2 )
Aaron Spelling, Leonard Goldberg en Mike Nichols, uitvoerende producenten; Nigel McKeand, producent abc
Politieverhaal
( seizoen 4 )
David Gerber, uitvoerend producent; Liam O'Brien, producent; Mel Swope, coproducent NBC
1978
(30e)
De Rockford-bestanden
( seizoen 4 )
Meta Rosenberg, uitvoerend producent; Stephen J. Cannell, begeleidend producent; David Chase en Chas. Floyd Johnson, producenten NBC
Columbo
( seizoen 7 )
Richard Alan Simmons, producer NBC
Familie
( Seizoen 3 )
Aaron Spelling en Leonard Goldberg, uitvoerende producenten; Nigel McKeand, producent abc
Lou Grant
( seizoen 1 )
James L. Brooks en Allan Burns, uitvoerende producenten; Gene Reynolds, producent CBS
Quincy, ME
( seizoen 3 )
Glen A. Larson, Jud Kinberg en Richard Irving, uitvoerende producenten; BW Sandefur, begeleidend producent; Christopher Morgan, Peter J. Thompson, Edward Montagne en Robert F. O'Neill, producenten; Michael Sloan, geassocieerd uitvoerend producent NBC
1979
(31e)
Lou Grant
( seizoen 2 )
Gene Reynolds, uitvoerend producent; Seth Freeman en Gary David Goldberg, producenten CBS
The Paper Chase
( Seizoen 1 )
Robert C. Thompson, uitvoerend producent; Robert Lewin en Albert Aley, producenten CBS
The Rockford Files
( Seizoen 5 )
Meta Rosenberg, uitvoerend producent; Stephen J. Cannell, begeleidend producent; Chas. Floyd Johnson, David Chase en Juanita Bartlett, producenten NBC

jaren 80

Jaar Programma Producenten Netwerk
1980
(32e)
Lou Grant
( seizoen 3 )
Gene Reynolds, uitvoerend producent; Seth Freeman, producent CBS
Dallas
( seizoen 3 )
Philip Capice en Lee Rich uitvoerende producenten; Leonard Katzman, producent CBS
Familie
( Seizoen 5 )
Leonard Goldberg en Aaron Spelling uitvoerende producenten; Edward Zwick, producent abc
The Rockford Files
( Seizoen 6 )
Juanita Bartlett, producent NBC
De witte schaduw
( seizoen 2 )
Bruce Paltrow, uitvoerend producent; Mark Tinker, producent CBS
1981
(33e)
Hill Street Blues
( Seizoen 1 )
Steven Bochco en Michael Kozoll, uitvoerende producenten; Gregory Hoblit, producent NBC
Dallas
( seizoen 4 )
Philip Capice, uitvoerend producent; Leonard Katzman, producent CBS
Lou Grant
( seizoen 4 )
Gene Reynolds, uitvoerend producent; Seth Freeman, producent
Quincy, ME
( seizoen 6 )
David Moessinger, uitvoerend producent; Sam Egan, producent; Lester William Berke en William O. Cairncross, begeleiden de producenten NBC
De witte schaduw
( seizoen 3 )
Bruce Paltrow, uitvoerend producent; Mark Tinker, producent; John Masius, coördinerend producent CBS
1982
(34e)
Hill Street Blues
( Seizoen 2 )
Steven Bochco, uitvoerend producent; David Anspaugh en Anthony Yerkovich, producenten; Gregory Hoblit, begeleidend producer NBC
Dynastie
( seizoen 2 )
Douglas S. Cramer en Aaron Spelling, uitvoerende producenten; Edward Ledding en Elaine Rich, producenten; E. Duke Vincent, begeleidend producent abc
Roem
( Seizoen 1 )
William Blinn en Gerald I. Isenberg, uitvoerende producenten; Stan Rogow en Mel Swope, producenten NBC
Lou Grant
( seizoen 5 )
Gene Reynolds, uitvoerend producent; Seth Freeman, producent CBS
Magnum, PI
( Seizoen 2 )
Donald P. Bellisario, uitvoerend producent; Douglas Green, Andrew Schneider en Rick Weaver, producenten
1983
(35e)
Hill Street Blues
( Seizoen 3 )
Steven Bochco, uitvoerend producent; Gregory Hoblit, co-uitvoerend producent; Anthony Yerkovich, begeleidend producent; David Anspaugh en Scott Brazilië, producenten NBC
Cagney & Lacey
( seizoen 2 )
Barney Rosenzweig, uitvoerend producent; Richard M. Rosenbloom en Harry R. Sherman, die de producenten begeleiden; Steve Brown, Terry Louise Fisher, April Smith en Joseph Stern, producenten CBS
Roem
( Seizoen 2 )
William Blinn, uitvoerend producent; Mel Swope, producent NBC
Magnum, PI
( seizoen 3 )
Donald P. Bellisario, uitvoerend producent; Douglas Green en Joel Rogosin, die de producenten begeleiden; Chas. Floyd Johnson, producent; Reuben Leder en Rick Weaver, coproducenten CBS
St. Elders
( Seizoen 1 )
Bruce Paltrow, uitvoerend producent; Joshua Brand, John Falsey, John Masius en Mark Tinker, producenten NBC
1984
(36e)
Hill Street Blues
( seizoen 4 )
Steven Bochco, uitvoerend producent; Gregory Hoblit, co-uitvoerend producent; Scott Brazilië, begeleidend producent; Jeff Lewis en Sascha Schneider, producenten; David J. Latt, coproducent NBC
Cagney & Lacey
( Seizoen 3 )
Barney Rosenzweig, uitvoerend producent; Peter Lefcourt, producent CBS
Roem
( Seizoen 3 )
William Blinn, uitvoerend producent; Kenneth Ehrlich, producent gesyndiceerd
Magnum, PI
( seizoen 4 )
Donald P. Bellisario, uitvoerend producent; Douglas Benton en Chas. Floyd Johnson, het begeleiden van producenten; Ruben Leder, producent; Nick Thiel en Rick Weaver, coproducenten CBS
St. Elders
( Seizoen 2 )
Bruce Paltrow, uitvoerend producent; Mark Tinker, begeleidend producent; Tom Fontana en John Masius, producenten; Abby Singer, coördinerend producer NBC
1985
(37e)
Cagney & Lacey
( seizoen 4 )
Barney Rosenzweig, uitvoerend producent; Steve Brown, Terry Louise Fisher en Peter Lefcourt, producenten CBS
Hill Street Blues
( seizoen 5 )
Steven Bochco, uitvoerend producent; Gregory Hoblit, co-uitvoerend producent; Scott Brazilië, begeleidend producent; Jeff Lewis, producent; David Milch, coproducent NBC
Miami Vice
( Seizoen 1 )
Michael Mann en Anthony Yerkovich, uitvoerende producenten; Liam O'Brien, begeleidend producent; John Nicolella, producent; Mel Swope, producent; Richard Brams en George E. Crosby, coproducenten
Murder, She Wrote
( Seizoen 1 )
Peter S. Fischer, Richard Levinson en William Link, uitvoerende producenten; Robert F. O'Neill, begeleidend producent/producent; Douglas Benton, producent CBS
St. Elders
( Seizoen 3 )
Bruce Paltrow, uitvoerend producent; Mark Tinker, begeleidend producent; Tom Fontana en John Masius, producenten; Abby Singer, coördinerend producer NBC
1986
(38e)
Cagney & Lacey
( seizoen 5 )
Barney Rosenzweig, uitvoerend producent; Liz Coe, begeleidend producent; Steve Brown, Patricia Green en Ralph S. Singleton, producenten; PK Knelman, coproducent CBS
Hill Street Blues
( seizoen 6 )
Jeff Lewis, uitvoerend producent; David Milch, co-uitvoerend producent; Scott Brazilië, begeleidend producent; Michael Vittes, producent; Walon Green, coproducent; Penny Adams, coördinerend producent NBC
Moonlighting
( Seizoen 2 )
Glenn Gordon Caron, uitvoerend producent; Jay Daniel, co-uitvoerend producent; Artie Mandelberg, begeleidend producent; Ron Osborn en Jeff Reno, producenten abc
Murder, She Wrote
( Seizoen 2 )
Peter S. Fischer, uitvoerend producent; Robert F. O'Neill, producent CBS
St. Elders
( Seizoen 4 )
Bruce Paltrow, uitvoerend producent; Mark Tinker, begeleidend producent; Tom Fontana en John Masius, producenten; Abby Singer, coördinerend producer NBC
1987
(39e)
LA Law
( Seizoen 1 )
Steven Bochco, uitvoerend producent; Gregory Hoblit, co-uitvoerend producent; Terry Louise Fisher, begeleidend producent; Scott Goldstein en Ellen S. Pressman, producenten; Phillip M. Goldfarb, coördinerend producent NBC
Cagney & Lacey
( seizoen 6 )
Barney Rosenzweig, uitvoerend producent; Jonathan Estrin en Shelley List, die de producenten begeleiden; Georgia Jeffries en Ralph S. Singleton, producenten; PK Knelman, coproducent CBS
Moonlighting
( Seizoen 3 )
Glenn Gordon Caron, uitvoerend producent; Jay Daniel, co-uitvoerend producent; Artie Mandelberg en Karen Hall, begeleidend producent; Ron Osborn, Jeff Reno en Roger Regisseur, producenten abc
Murder, She Wrote
( Seizoen 3 )
Peter S. Fischer, uitvoerend producent; Robert F. O'Neill, producent CBS
St. Elders
( Seizoen 5 )
Bruce Paltrow, uitvoerend producent; Mark Tinker, begeleidend producent; Tom Fontana en John Masius, producenten; Abby Singer, coördinerend producer NBC
1988
(40e)

dertiger
( seizoen 1 )
Marshall Herskovitz en Edward Zwick, uitvoerende producenten; Paul Haggis, begeleidend producent; Scott Winant, producent abc
Belle en het Beest
( Seizoen 1 )
Tony Thomas en Paul Junger Witt, uitvoerende producenten; Ron Koslow, begeleidend producent; Stephen Kurzfeld, co-toezicht producent; John David, Harvey Frand, Andrew Laskos, Kenneth R. Koch, George RR Martin en David Peckinpah, producenten; Lynn Guthrie, coproducent CBS
LA Law
( Seizoen 2 )
Steven Bochco, uitvoerend producent; Gregory Hoblit en Rick Wallace, co-executive producers; Terry Louise Fisher, begeleidend producent; Scott Goldstein, producent; David E. Kelley, coproducent; Phillip M. Goldfarb, coördinerend producent NBC
Rumpole of the Bailey
( seizoen 4 )
Rebecca Eaton, uitvoerend producent van de serie; Lloyd Shirley, uitvoerend producent; Jacqueline Davis, producent PBS
St. Elders
( Seizoen 6 )
Bruce Paltrow en Mark Tinker, uitvoerende producenten; John Tinker en Channing Gibson, producenten; Abby Singer, coördinerend producer NBC
1989
(41e)
LA Law
( Seizoen 3 )
Steven Bochco, uitvoerend producent; Rick Wallace, co-uitvoerend producent; David E. Kelley, begeleidend producent; Michele Gallery en Scott Goldstein, producenten; William M. Finkelstein en Judith Parker, coproducenten; Phillip M. Goldfarb en Alice West, coördinerende producenten NBC
Belle en het Beest
( seizoen 2 )
Ron Koslow, Tony Thomas en Paul Junger Witt, uitvoerende producenten; Stephen Kurzfeld, begeleidend producent; Kenneth R. Koch en George RR Martin, producenten; Alex Gansa, Howard Gordon en Patricia Livingston coproducenten; David F. Schwartz, coördinerend producent CBS
China Beach
( Seizoen 2 )
John Sacret Young, uitvoerend producent; Patricia Green, begeleidend producent; John Wells, producent; Geno Escarrega en Christopher Nelson; Fred Gerber, coördinerend producent abc
dertiger
( seizoen 2 )
Marshall Herskovitz en Edward Zwick, uitvoerende producenten; Scott Winant, begeleidend producent; Richard Kramer, producent; Ellen S. Pressman, coproducent; Lindsley Parsons III, coördinerend producent
Wiseguy
( Seizoen 2 )
Stephen J. Cannell, uitvoerende producenten; Les Sheldon, co-uitvoerend producent; David J. Burke, Stephen Kronish en Jo Swerling Jr., begeleiden de producenten; Alex Beaton en Alfonse Ruggiero, producenten CBS

jaren 90

Jaar Programma Producenten Netwerk
1990
(42e)
LA Law
( Seizoen 4 )
David E. Kelley, uitvoerend producent; Rick Wallace, co-uitvoerend producent; William M. Finkelstein, begeleidend producent; Elodie Keene en Michael M. Robin, producenten; Robert M. Breech, coproducent; Alice West, coördinerend producer NBC
China Beach
( Seizoen 3 )
John Sacret Young, uitvoerend producent; Georgia Jeffries en John Wells, die de producenten begeleiden; Geno Escarrega, Fred Gerber en Mimi Leder, producenten abc
Kwantumsprong
( seizoen 2 )
Donald P. Bellisario, uitvoerend producent; Deborah Pratt en Michael Zinberg, co-uitvoerende producenten; Paul M. Belous, Scott Shepherd, Harker Wade en Robert Wolterstorff, die de producenten begeleiden; Paul Brown, Jeff Gourson en Chris Ruppenthal, coproducenten NBC
dertiger
( seizoen 3 )
Marshall Herskovitz en Edward Zwick, uitvoerende producenten; Scott Winant, begeleidend producent; Richard Kramer, producent; Ellen S. Pressman, coproducent; Lindsley Parsons III, coördinerend producent abc
Twin Peaks
( Seizoen 1 )
Mark Frost en David Lynch, uitvoerende producenten; Gregg Fienberg en David J. Latt, producenten
1991
(43e)
LA Law
( Seizoen 5 )
Robert Breech, Alan Brennert, Patricia Green, James C. Hart, John Hill, Elodie Keene, David E. Kelley, Rick Wallace en Alice West NBC
China Beach
( Seizoen 4 )
Geno Escarrega, Carol Flint, Mimi Leder, John Wells, Lydia Woodward en John Sacret Young abc
Noordelijke blootstelling
(Seizoenen 12 )
Cheryl Bloch, Joshua Brand, John Falsey, Diane Frolov, Robin Green, Matthew Nodella, Charles Rosin, Andrew Schneider en Robert T. Skodis CBS
Kwantumsprong
( seizoen 3 )
Donald P. Bellisario, Paul Brown, Jeff Gourson, Deborah Pratt, Chris Ruppenthal, Harker Wade, Robert Wolterstorff en Michael Zinberg NBC
dertiger
( seizoen 4 )
Joseph Dougherty, Ann Lewis Hamilton, Marshall Herskovitz, Richard Kramer, Lindsley Parsons III, Ellen S. Pressman, Scott Winant en Edward Zwick abc
1992
(44e)
Noordelijke blootstelling
( seizoen 3 )
Cheryl Bloch, Joshua Brand, John Falsey, Diane Frolov, Robin Green, Jeff Melvoin, Matthew Nodella, Andrew Schneider en Rob Thompson CBS
Ik zal wegvliegen
( Seizoen 1 )
Joshua Brand, David Chase, John Falsey, Barbara Hall, John Forrest Niss en Ian Sander NBC
LA Law
( seizoen 6 )
Don Behrns, Steven Bochco, Robert Breech, Alan Brennert, Carol Flint, Patricia Green, James C. Hart, Elodie Keene en Rick Wallace
Law & Order
( Seizoen 2 )
David Black, Michael Duggan, Jeffrey Hayes, Robert Stuart Nathan, Robert Palm, Daniel Sackheim, Joseph Stern en Dick Wolf
Kwantumsprong
( seizoen 4 )
Donald P. Bellisario, David Bellisario, Paul Brown, Jeff Gourson, Deborah Pratt, Chris Ruppenthal, Tommy Thompson, Harker Wade en Michael Zinberg
1993
(45e)
Picket Fences
( Seizoen 1 )
Robert Breech, David E. Kelley, Mark B. Perry, Jonathan Pontell, Michael Pressman en Alice West CBS
Thuisfront
( Seizoen 2 )
Christopher Chulack, David Jacobs, Lynn Marie Latham, Bernard Lechowick, Dianne Massock en Jim Stanley abc
Ik vlieg weg
( seizoen 2 )
Joshua Brand, Henry Bromell, David Chase, John Falsey, Barbara Hall, John Forrest Niss en Ian Sander NBC
Law & Order
( Seizoen 3 )
Michael S. Chernuchin, Arthur Forney, Walon Green, Jeffrey Hayes, Robert Stuart Nathan, Joseph Stern en Dick Wolf
Noordelijke blootstelling
( seizoen 4 )
Cheryl Bloch, Joshua Brand, Martin Bruestle, John Falsey, Diane Frolov, Robin Green, Jeff Melvoin, Andrew Schneider, Rob Thompson en Michael Vittes CBS
1994
(46e)
Picket Fences
( Seizoen 2 )
Robert Breech, Ann Donahue, David E. Kelley, Geoffrey Neigher, Jack Philbrick, Jonathan Pontell, Michael Pressman en Alice West CBS
Law & Order
( Seizoen 4 )
René Balcer, Michael S. Chernuchin, Arthur Forney, Lew Gould, Walon Green, Jeffrey Hayes, Robert Stuart Nathan, Edwin Sherin en Dick Wolf NBC
Noordelijke blootstelling
( seizoen 5 )
Cheryl Bloch, Martin Bruestle, David Chase, Michael Fresco, Diane Frolov, Robin Green, Barbara Hall, Jeff Melvoin, Andrew Schneider en Michael Vittes CBS
NYPD Blauw
( Seizoen 1 )
Burton Armus, Steven Bochco, Steven DePaul, Robert J. Doherty, Gregory Hoblit, Ted Mann, David Milch, Michael M. Robin en Gardner Stern abc
Star Trek: The Next Generation
( Seizoen 7 )
Rick Berman, Brannon Braga, Merri Howard, Peter Lauritson, David Livingston, Ronald D. Moore, Wendy Neuss, Michael Piller en Jeri Taylor gesyndiceerd
1995
(47e)
NYPD Blauw
( Seizoen 2 )
Burton Armus, Steven Bochco, Bill Clark, Steven DePaul, Robert J. Doherty, Charles H. Eglee, Channing Gibson, Walon Green, Gregory Hoblit, Ted Mann, David Milch, Michael M. Robin, Gardner Stern en Mark Tinker abc
Chicago Hope
( Seizoen 1 )
Michael Braverman, Dennis Cooper, Rob Corn, Michael Dinner, David E. Kelley, James C. Hart, John Heath, Michael Pressman en John Tinker CBS
ER
( seizoen 1 )
Christopher Chulack, Michael Crichton, Mimi Leder, Paul Manning, Dennis Murphy, Robert Stuart Nathan, John Wells en Lydia Woodward NBC
Law & Order
( Seizoen 5 )
René Balcer, Michael S. Chernuchin, Arthur Forney, Lew Gould, Jeffrey Hayes, Mark B. Perry, Edwin Sherin, Dick Wolf en Ed Zuckerman
The X-Files
( Seizoen 2 )
Chris Carter, uitvoerend producent; RW Goodwin, Glen Morgan en James Wong, co-uitvoerende producenten; Howard Gordon, begeleidend producent; Rob Bowman, Joseph Patrick Finn, Kim Manners en David Nutter, producenten; Paul Rabwin, coproducent Vos
1996
(48e)
ER
( seizoen 2 )
Christopher Chulack, Michael Crichton, Carol Flint, Mimi Leder, Paul Manning, Wendy Spence, John Wells en Lydia Woodward NBC
Chicago Hope
( Seizoen 2 )
Kevin Arkadie, Rob Corn, Bill D'Elia, Michael Dinner, Patricia Green, James C. Hart, David E. Kelley en John Tinker CBS
Law & Order
( Seizoen 6 )
René Balcer, Michael S. Chernuchin, Arthur Forney, Billy Fox, Morgan Gendel, Lew Gould, Jeffrey Hayes, Edwin Sherin, Dick Wolf en Ed Zuckerman NBC
NYPD Blauw
( Seizoen 3 )
Steven Bochco, Bill Clark, Steven DePaul, Robert Doherty, David Milch, Theresa Rebeck, Michael M. Robin, Gardner Stern en Mark Tinker abc
The X-Files
( Seizoen 3 )
Rob Bowman, Chris Carter, Joseph Patrick Finn, RW Goodwin, Howard Gordon, Kim Manners en Paul Rabwin Vos
1997
(49e)
Law & Order
( Seizoen 7 )
René Balcer, Arthur Forney, Billy Fox, Lewis H. Gould, Jeffrey Hayes, Edwin Sherin, Gardner Stern, Dick Wolf, Ed Zuckerman en Jeremy R. Littman NBC
Chicago Hope
( Seizoen 3 )
Rob Corn, Bill D'Elia, James C. Hart, John Heath, Tim Kring, Dawn Prestwich, John Tinker en Nicole Yorkin CBS
ER
( seizoen 3 )
Penny Adams, Neal Baer, ​​Christopher Chulack, Michael Crichton, Carol Flint, Lance Gentile, Paul Manning, Wendy Spence, John Wells en Lydia Woodward NBC
NYPD Blauw
( Seizoen 4 )
Steven Bochco, Bill Clark, Steven DePaul, Robert Doherty, David Milch, David Mills, Theresa Rebeck, Michael M. Robin, Mark Tinker en Michael W. Watkins abc
The X-Files
( Seizoen 4 )
Chris Carter, RW Goodwin en Howard Gordon, uitvoerende producenten; Rob Bowman, Joseph Patrick Finn en Kim Manners, producenten; Vince Gilligan, Paul Rabwin en Frank Spotnitz, coproducenten; Lori Jo Nemhauser, associate producer; Ken Horton, Glen Morgan en James Wong, adviseur producenten Vos
1998
(50e)
De praktijk
( seizoen 2 )
Robert Breech, David E. Kelley, Jeffrey Kramer, Christina Musrey, Jonathan Pontell, Ed Redlich, Gary Strangis, Alice West en Pam Wisne abc
ER
( seizoen 4 )
Penny Adams, Neal Baer, ​​Christopher Chulack, Michael Crichton, Carol Flint, Lance Gentile, Walon Green, David Mills, Jack Orman, Tom Park, Wendy Spence Rosato, John Wells en Lydia Woodward NBC
Law & Order
( Seizoen 8 )
René Balcer, David Black, William N. Fordes, Arthur Forney, Billy Fox, Lewis H. Gould, Jeffrey Hayes, Kathy McCormick, IC Rapoport, Edwin Sherin, David Shore, Richard Sweren en Dick Wolf
NYPD Blauw
( Seizoen 5 )
Kevin Arkadie, Paris Barclay, Steven Bochco, Bill Clark, Steven DePaul, Robert Doherty, David Milch en Mark Tinker abc
The X-Files
( Seizoen 5 )
Chris Carter en RW Goodwin, uitvoerende producenten; Frank Spotnitz, co-uitvoerend producent; Vince Gilligan, begeleidend producent; Rob Bowman, Joseph Patrick Finn en Kim Manners, producenten; Lori Jo Nemhauser, coproducent; Ken Horton, adviserend producent; Paul Rabwin en John Shiban Vos
1999
(51e)
De praktijk
( seizoen 3 )
Robert Breech, David E. Kelley, Jeffrey Kramer, Christina Musrey, Gary Strangis en Pamela Wisne abc
ER
( seizoen 5 )
Penny Adams, Neal Baer, ​​Christopher Chulack, Michael Crichton, Carol Flint, Jonathan Kaplan, Jack Orman, Wendy Spence Rosato, John Wells en Lydia Woodward NBC
Law & Order
( Seizoen 9 )
René Balcer, William N. Fordes, Billy Fox, Lewis H. Gould, Jeffrey Hayes, Kathy McCormick, Edwin Sherin, David Shore, Richard Sweren, Dick Wolf en Ed Zuckerman
NYPD Blauw
( Seizoen 6 )
Paris Barclay, Steven Bochco, Bill Clark, Steven DePaul, Robert Doherty, Leonard Gardner, David Milch, Doug Palau, Meredith Stiehm, Mark Tinker en Nicholas Wootton abc
The Sopranos
( Seizoen 1 )
Mitchell Burgess, David Chase, Allen Coulter, Robin Green, Brad Gray, Ilene S. Landress en Frank Renzulli HBO

jaren 2000

Jaar Programma Producenten Netwerk
2000
(52e)
The West Wing
( Seizoen 1 )
Kristin Harms, Thomas Schlamme, Aaron Sorkin, John Wells en Llewellyn Wells NBC
ER
( seizoen 6 )
Penny Adams, Neal Baer, ​​Michael Crichton, R. Scott Gemmill, Patrick Harbinson, Jonathan Kaplan, Jack Orman, Wendy Spence Rosato, Richard Thorpe, John Wells en Lydia Woodward NBC
Law & Order
( Seizoen 10 )
René Balcer, William N. Fordes, Billy Fox, Lewis H. Gould, Jeffrey Hayes, Lynn Mamet, Kathy McCormick, Barry Schindel, Edwin Sherin, Richard Sweren en Dick Wolf
De praktijk
( seizoen 4 )
Robert Breech, David E. Kelley, Jeffrey Kramer, Christina Musrey, Gary Strangis en Pamela Wisne abc
The Sopranos
( Seizoen 2 )
Mitchell Burgess, David Chase, Allen Coulter, Robin Green, Brad Gray, Todd A. Kessler, Ilene S. Landress, Frank Renzulli en Terence Winter HBO
2001
(53e)
De westelijke vleugel
( seizoen 2 )
Thomas Schlamme, Aaron Sorkin en John Wells, uitvoerende producenten; Kevin Falls, co-uitvoerend producent; Kristin Harms, Michael Hissrich en Lawrence O'Donnell, Jr., producenten; Llewellyn Wells, geproduceerd door NBC
ER
( seizoen 7 )
Neal Baer, ​​Michael Crichton, Jack Orman en John Wells, uitvoerende producenten; Meredith Stiehm, co-uitvoerend producent; R. Scott Gemmill en Dee Johnson, die de producenten begeleiden; Jonathan Kaplan, Christopher Misiano, Wendy Rosato en Joe Sachs, producenten; Richard Thorpe, geproduceerd door NBC
Law & Order
( Seizoen 11 )
William M. Finkelstein, Jeffrey Hayes, Arthur Penn, Barry Schindel en Dick Wolf, uitvoerende producenten; Arthur Forney, Kathy McCormick en Richard Sweren, co-executive producers; William Fordes en Lynn Mamet, die de producenten begeleiden; Lewis H. Gould, Kati Johnston en Gary Karr, producenten
De praktijk
( seizoen 5 )
Robert Breech en David E. Kelley, uitvoerende producenten; Christina Musrey, begeleidend producent; Joseph Berger-Davis, Todd Ellis Kessler, Gary Strangis en Pamela Wisne, producenten abc
The Sopranos
( Seizoen 3 )
Mitchell Burgess, David Chase, Robin Green en Brad Grey, uitvoerende producenten; Ilene S. Landress, co-uitvoerend producent; Terence Winter, begeleidend producent; Henry Bronchtein, Martin Bruestle en Todd A. Kessler, producenten HBO
2002
(54e)
De westelijke vleugel
( seizoen 3 )
Thomas Schlamme, Aaron Sorkin en John Wells, uitvoerende producenten; Kevin Falls, co-uitvoerend producent; Alex Graves en Christopher Misiano, die de producenten begeleiden; Kristin Harms, Michael Hissrich en Llewellyn Wells, producenten NBC
CSI: Crime Scene Investigation
( Seizoen 2 )
Jerry Bruckheimer, Ann Donahue, Carol Mendelsohn en Anthony E. Zuiker, uitvoerende producenten; Jonathan Littman en Sam Strangis, co-executive producers; Danny Cannon, Cindy Chvatal en William Petersen, begeleiden de producenten CBS
Law & Order
( Seizoen 12 )
Jeffrey Hayes, Peter Jankowski, Barry Schindel en Dick Wolf, uitvoerende producenten; Arthur Forney, Lewis H. Gould, Eric Overmyer en Richard Sweren, co-executive producers; William N. Fordes, begeleidend producent; Wendy Battles, Gary Karr en Roz Weinman, producenten; Kati Johnston, geproduceerd door NBC
Six Feet Under
(Seizoenen 12 )
Alan Ball, Robert Greenblatt, David Janollari en Alan Poul, uitvoerende producenten; Bruce Eric Kaplan en Christian Williams, co-uitvoerende producenten; Laurence Andries, Scott Buck en Rick Cleveland, begeleiden de producenten; Joey Soloway (als Jill Soloway) en Christian Taylor, producenten HBO
24
( Seizoen 1 )
Robert Cochran, Brian Grazer, Tony Krantz en Joel Surnow, uitvoerende producenten; Howard Gordon en Stephen Hopkins, co-uitvoerende producenten; Cyrus Yavneh, geproduceerd door Vos
2003
(55e)
De westelijke vleugel
( seizoen 4 )
Thomas Schlamme, Aaron Sorkin en John Wells, uitvoerende producenten; Kevin Falls, Alex Graves, Christopher Misiano en Llewellyn Wells, co-executive producers; Paul Redford, begeleidend producent; Neal Ahern Jr. en Kristin Harms, producenten NBC
CSI: Crime Scene Investigation
( seizoen 3 )
Jerry Bruckheimer, Danny Cannon, Ann Donahue, Carol Mendelsohn en Anthony E. Zuiker, uitvoerende producenten; Cindy Chvatal, Jonathan Littman, William Petersen en Naren Shankar, co-executive producers; Andrew Lipsitz, begeleidend producent; Josh Berman, Kenneth Fink, Richard J. Lewis en Louis Milito, producenten CBS
Zes Voeten Onder
( Seizoen 3 )
Alan Ball, Robert Greenblatt, David Janollari en Alan Poul, uitvoerende producenten; Bruce Eric Kaplan, co-uitvoerende producenten; Scott Buck, Rick Cleveland en Joey Soloway (als Jill Soloway), die de producenten begeleiden; Robert Del Valle, Lori Jo Nemhauser en Kate Robin, producenten HBO
The Sopranos
( seizoen 4 )
Mitchell Burgess, David Chase, Robin Green, Brad Gray en Ilene S. Landress, uitvoerende producenten; Terence Winter, co-uitvoerend producent; Henry Bronchtein en Martin Bruestle, producenten
24
( Seizoen 2 )
Robert Cochran, Howard Gordon, Brian Grazer, Tony Krantz en Joel Surnow, uitvoerende producenten; Jon Cassar, Michael Loceff, Norman Powell en Kiefer Sutherland, producenten Vos
2004
(56e)
The Sopranos
( Seizoen 5 )
Mitchell Burgess, David Chase, Robin Green, Brad Grey, Ilene S. Landress en Terence Winter, uitvoerende producenten; Henry Bronchtein, co-uitvoerend producent; Matthew Weiner, begeleidend producent; Martin Bruestle, producent HBO
CSI: Crime Scene Investigation
( seizoen 4 )
Jerry Bruckheimer, Danny Cannon, Cindy Chvatal, Ann Donahue, Jonathan Littman, Carol Mendelsohn, William Petersen en Anthony E. Zuiker, uitvoerende producenten; Andrew Lipsitz en Naren Shankar, co-uitvoerende producenten; Josh Berman, begeleidend producent; Elizabeth Devine, Kenneth Fink, Bruce Golin, Richard J. Lewis en Louis Milito, producenten CBS
Jeanne d'Arcadia
( Seizoen 1 )
Barbara Hall en James Hayman, uitvoerende producenten; Randy Anderson en Peter Schindler, co-uitvoerende producenten; Tom Garrigus, producent
24
( Seizoen 3 )
Robert Cochran, Howard Gordon, Brian Grazer, Tony Krantz en Joel Surnow, uitvoerende producenten; Evan Katz en Kiefer Sutherland, co-executive producers; Michael Loceff, begeleidend producent; Jon Cassar, Tim Iacofano en Stephen Kronish, producenten Vos
De westelijke vleugel
( seizoen 5 )
John Wells, uitvoerend producent; Alex Graves, Christopher Misiano en Llewellyn Wells, co-executive producers; Carol Flint, Alexa Junge, Peter Noah, Paul Redford en John Sacret Young, begeleiden de producenten; Eli Attie, Kristin Harms en Andrew Stearn, producenten NBC
2005
(57e)
Verloren
( Seizoen 1 )
JJ Abrams, Jack Bender, Bryan Burk, Carlton Cuse en Damon Lindelof, uitvoerende producenten; Jesse Alexander en David Fury, co-uitvoerende producenten; Javier Grillo-Marxuach, begeleidend producent; Sarah Caplan en Leonard Dick, producenten; Jean Higgins, geproduceerd door abc
Deadwood
( Seizoen 2 )
Gregg Fienberg en David Milch, uitvoerende producenten; Scott Stephens en Jody Worth, die de producenten begeleiden; Ed Bianchi, Ted Mann en Elizabeth Sarnoff, producenten HBO
Zes Voeten Onder
( Seizoen 4 )
Alan Ball, Robert Greenblatt, David Janollari, Bruce Eric Kaplan en Alan Poul, uitvoerende producenten; Scott Buck en Rick Cleveland, co-uitvoerende producenten; Joey Soloway (als Jill Soloway), begeleidend producent; Robert Del Valle, Lori Jo Nemhauser en Kate Robin, producenten
24
( Seizoen 4 )
Robert Cochran, Howard Gordon, Brian Grazer, Evan Katz en Joel Surnow, uitvoerende producenten; Jon Cassar, Stephen Kronish, Peter M. Lenkov, Michael Loceff en Kiefer Sutherland, co-executive producers; Tim Iacofano, producent Vos
De westelijke vleugel
( seizoen 6 )
Alex Graves, Christopher Misiano en John Wells, uitvoerende producenten; Carol Flint, Peter Noah en John Sacret Young, die de producenten begeleiden; Eli Attie, Kristin Harms en Andrew Stearn, producenten; Michael Hissrich, geproduceerd door NBC
2006
(58e)
24
( Seizoen 5 )
Robert Cochran, Howard Gordon, Brian Grazer, Evan Katz en Joel Surnow, uitvoerende producenten; Jon Cassar, Manny Coto, David Fury, Stephen Kronish, Michael Loceff en Kiefer Sutherland, co-executive producers; Michael Klick en Brad Turner, producenten Vos
Grey's Anatomy
( seizoen 2 )
Betsy Beers, Mark Gordon, James D. Parriott en Shonda Rhimes, uitvoerende producenten; Peter Horton, Krista Vernoff en Mark Wilding, co-executive producers; Kip Koenig, Mimi Schmir, Gabrielle Stanton en Harry Werksman, begeleiden de producenten; Tony Phelan en Joan Rater, producenten; Rob Corn, geproduceerd door abc
Huis
( Seizoen 2 )
Paul Attanasio, Katie Jacobs, David Shore en Bryan Singer, uitvoerende producenten; Doris Egan, Russel Friend, Garrett Lerner, Thomas L. Moran en David Semel, co-uitvoerende producenten; Matt Witten, begeleidend producent; Lawrence Kaplow en Gerrit van der Meer, producenten Vos
The Sopranos
( seizoen 6 )
David Chase, Brad Grey, Ilene S. Landress en Terence Winter, uitvoerende producenten; Henry Bronchtein en Matthew Weiner, co-uitvoerende producenten; Diane Frolov en Andrew Schneider, die de producenten begeleiden; Martin Bruestle en Gianna Maria Smart, producenten HBO
De westelijke vleugel
( seizoen 7 )
Alex Graves, Christopher Misiano, Peter Noah, Lawrence O'Donnell, Jr. en John Wells, uitvoerende producenten; Eli Attie, begeleidend producent; Debora Cahn, Kristin Harms, Andrew Stearn en Patrick Ward, producenten; Michael Hissrich, geproduceerd door NBC
2007
(59e)
The Sopranos
( seizoen 6 )
David Chase, Brad Grey, Ilene S. Landress, Terence Winter en Matthew Weiner, uitvoerende producenten; Henry Bronchtein, co-uitvoerend producent; Diane Frolov en Andrew Schneider, die de producenten begeleiden; Martin Bruestle en Gianna Maria Smart, producenten HBO
Boston Juridisch
( Seizoen 3 )
David E. Kelley, Bill D'Elia en Janet Leahy, uitvoerende producenten; Mike Listo, co-uitvoerend producent; Steve Robin, begeleidend producent; Janet Knutsen McCann, producent abc
Grey's Anatomy
( seizoen 3 )
Shonda Rhimes, Betsy Beers, Mark Gordon, Peter Horton en Krista Vernoff, uitvoerende producenten; Mark Wilding, Allan Heinberg en Tony Phelan, co-uitvoerende producenten; Joan Rater, Debora Cahn en Kip Koenig, begeleiden de producenten; Linda Klein, producent; Rob Corn, geproduceerd door:
Helden
( Seizoen 1 )
Tim Kring, Dennis Hammer en Allan Arkush, uitvoerende producenten; Greg Beeman, Jesse Alexander, Jeph Loeb, Michael Green, Bryan Fuller en Natalie Chaidez, co-uitvoerende producenten; Adam Armus en Kay Foster, die de producenten begeleiden; Jim Chory, geproduceerd door NBC
Huis
( Seizoen 3 )
David Shore, Katie Jacobs, Paul Attanasio, Bryan Singer en Daniel Sackheim, uitvoerende producenten; Russel Friend, Garrett Lerner, Thomas L. Moran en Doris Egan, co-executive producers; Peter Blake en Leonard Dick, die de producenten begeleiden; Lawrence Kaplow en Gerrit van der Meer, producenten Vos
2008
(60e)
Mad Men
( Seizoen 1 )
Matthew Weiner, uitvoerend producent; Tom Palmer, co-uitvoerend producent; Scott Hornbacher, Lisa Albert, Andre Jacquemetton en Maria Jacquemetton, producenten AMC
Boston Juridisch
( Seizoen 4 )
David E. Kelley en Bill D'Elia, uitvoerende producenten; Mike Listo en Lawrence Broch, co-uitvoerende producenten; Steve Robin, begeleidend producent; Janet Knutsen, producent abc
Schade
( seizoen 1 )
Todd A. Kessler, Glenn Kessler, Daniel Zelman en Mark Baker, uitvoerende producenten FX
Dexter
( Seizoen 2 )
John Goldwyn, Sara Colleton, Clyde Phillips en Daniel Cerone, uitvoerende producenten; Melissa Rosenberg en Scott Buck, co-uitvoerende producenten; Robert Lloyd Lewis, geproduceerd door Show Time
Huis
( Seizoen 4 )
Paul Attanasio, Katie Jacobs, David Shore, Bryan Singer, Russel Friend, Garrett Lerner en Thomas L. Moran, uitvoerende producenten; Gerrit van der Meer, Peter Blake, Eli Attie, Doris Egan en Deran Sarafian, co-executive producers; Leonard Dick, begeleidend producent; Marcy G. Kaplan, producent Vos
Verloren
( Seizoen 4 )
JJ Abrams, Damon Lindelof, Carlton Cuse, Bryan Burk en Jack Bender, uitvoerende producenten; Edward Kitsis, Adam Horowitz, Drew Goddard, Stephen Williams en Jean Higgins, co-executive producers; Elizabeth Sarnoff, begeleidend producent; Patricia Churchill en Ra'uf Glasgow, producenten abc
2009
(61e)
Gekke mannen
( seizoen 2 )
Matthew Weiner, uitvoerend producent; Scott Hornbacher, co-uitvoerend producent; Andre Jacquemetton, Maria Jacquemetton en Lisa Albert, begeleiden de producenten AMC
Grote liefde
( seizoen 3 )
Mark V. Olsen, Will Scheffer, Tom Hanks, Gary Goetzman en David Knoller, uitvoerende producenten; Bernadette Caulfield, co-uitvoerend producent; Steve Turner, producent HBO
Breaking Bad
( seizoen 2 )
Vince Gilligan en Mark Johnson, uitvoerende producenten; Melissa Bernstein en Stewart A. Lyons, producenten; Karen Moore, geproduceerd door AMC
Schade
( seizoen 2 )
Todd A. Kessler, Glenn Kessler en Daniel Zelman, uitvoerende producenten; Aaron Zelman, co-uitvoerend producent; Mark Baker, producent FX
Dexter
( seizoen 3 )
John Goldwyn, Sara Colleton, Clyde Phillips en Charles H. Eglee, uitvoerende producenten; Melissa Rosenberg en Scott Buck, co-uitvoerende producenten; Tim Schlattmann, producent; Robert Lloyd Lewis, geproduceerd door Show Time
Huis
( Seizoen 5 )
Paul Attanasio, Katie Jacobs, David Shore, Bryan Singer, Thomas L. Moran, Russel Friend, Garrett Lerner en Hugh Laurie, uitvoerende producenten; Gerrit van der Meer, Deran Sarafian, Doris Egan, Eli Attie, Peter Blake, Leonard Dick en Lawrence Kaplow, co-executive producers; Liz Friedman, begeleidend producent; David Foster, David Hoselton en Marcy G. Kaplan, producenten Vos
Verloren
( Seizoen 5 )
JJ Abrams, Jack Bender, Bryan Burk, Carlton Cuse, Adam Horowitz, Edward Kitsis en Damon Lindelof, uitvoerende producenten; Jean Higgins, Elizabeth Sarnoff en Stephen Williams, co-executive producers; Paul Zbyszewski, begeleidend producent; Patricia Churchill, Ra'uf Glasgow en Brian K. Vaughan, producenten abc

jaren 2010

Jaar Programma Producenten Netwerk
2010
(62e)
Gekke mannen
( seizoen 3 )
Matthew Weiner en Scott Hornbacher, uitvoerende producenten; Lisa Albert, begeleidend producent; Blake McCormick en Dwayne Shattuck, producenten AMC
Breaking Bad
( seizoen 3 )
Vince Gilligan en Mark Johnson, uitvoerende producenten; Michelle MacLaren, co-uitvoerend producent; Sam Catlin, begeleidend producent; Melissa Bernstein, Peter Gould, George Mastras en Thomas Schnauz, producenten; Stewart A. Lyons, geproduceerd door AMC
Dexter
( seizoen 4 )
John Goldwyn, Sara Colleton, Clyde Phillips, Charles H. Eglee, Melissa Rosenberg en Scott Buck, uitvoerende producenten; Tim Schlattmann en Wendy West, begeleiden de producenten; Lauren Gussis, producent; Robert Lloyd Lewis, geproduceerd door Show Time
De goede vrouw
( Seizoen 1 )
Robert King, Michelle King, Ridley Scott, Tony Scott, David W. Zucker en Brooke Kennedy, uitvoerende producenten; Todd Ellis Kessler en Ted Humphrey, co-executive producers CBS
Verloren
( Seizoen 6 )
Damon Lindelof, JJ Abrams, Carlton Cuse, Edward Kitsis, Adam Horowitz, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender, Bryan Burk en Jean Higgins, uitvoerende producenten; Paul Zbyszewski, co-uitvoerend producent; Melinda Hsu Taylor en Ra'uf Glasgow, producenten abc
True Blood
( seizoen 2 )
Alan Ball en Gregg Fienberg, uitvoerende producenten; Brian Buckner en Nancy Oliver, co-uitvoerende producenten; Alexander Woo, begeleidend producent; Raelle Tucker en Mark McNair, producenten HBO
2011
(63e)
Gekke mannen
( seizoen 4 )
Matthew Weiner en Scott Hornbacher, uitvoerende producenten; Andre Jacquemetton en Maria Jacquemetton, co-executive producers; Dahvi Waller, Jonathan Abrahams, Dwayne Shattuck en Blake McCormick, producenten AMC
Boardwalk Empire
( Seizoen 1 )
Terence Winter, Martin Scorsese, Mark Wahlberg, Stephen Levinson en Tim Van Patten, uitvoerende producenten; Eugene Kelly en Lawrence Konner, co-uitvoerende producenten; Howard Korder en Margaret Nagle, die de producenten begeleiden; Rick Yorn en Rudd Simmons, producenten HBO
Dexter
( seizoen 5 )
John Goldwyn, Sara Colleton, Chip Johannessen, Manny Coto, Scott Buck en Michael C. Hall, uitvoerende producenten; Tim Schlattmann en Wendy West, co-uitvoerende producenten; Lauren Gussis, begeleidend producent; Robert Lloyd Lewis, geproduceerd door Show Time
Friday Night Lights
( Seizoen 5 )
Brian Grazer, David Nevins, Peter Berg, Sarah Aubrey, David Hudgins en Jason Katims, uitvoerende producenten; John Cameron, Patrick Massett, John Zinman en Bridget Carpenter, co-uitvoerende producenten; Rolin Jones, begeleidend producent; Ron Fitzgerald, Michael Waxman en Kerry Ehrin, producenten; Nan Bernstein Freed, geproduceerd door DirecTV
Game of Thrones
( seizoen 1 )
David Benioff en DB Weiss, uitvoerende producenten; George RR Martin, Vince Gerardis, Ralph Vicinanza, Guymon Casady en Carolyn Strauss, co-uitvoerende producenten; Frank Doelger en Mark Huffam, producenten HBO
De goede vrouw
( seizoen 2 )
Ridley Scott, Tony Scott, Robert King, Michelle King, David W. Zucker en Brooke Kennedy, uitvoerende producenten; Ted Humphrey, Leonard Dick en Keith Eisner, co-uitvoerende producenten; Courtney A. Kemp en Corinne Brinkerhoff, producenten CBS
2012
(64e)
Thuisland
( Seizoen 1 )
Alex Gansa, Howard Gordon, Michael Cuesta, Gideon Raff, Avi Nir en Ran Tellem, uitvoerende producenten; Chip Johannessen en Alexander Cary, co-executive producers; Michael Klik, producent; Henry Bromell en Meredith Stiehm, adviseur producenten Show Time
Boardwalk Empire
( Seizoen 2 )
Terence Winter, Martin Scorsese, Mark Wahlberg, Stephen Levinson en Tim Van Patten, uitvoerende producenten; Eugene Kelly en Howard Korder, co-uitvoerende producenten; Rick Yorn en Joe Iberti, producenten HBO
Breaking Bad
( seizoen 4 )
Vince Gilligan, Mark Johnson en Michelle MacLaren, uitvoerende producenten; Melissa Bernstein en Sam Catlin, co-executive producers; Peter Gould, George Mastras en Thomas Schnauz, die de producenten begeleiden; Moira Walley-Beckett, Bryan Cranston en Diane Mercer, producenten; Stewart A. Lyons, geproduceerd door AMC
Downton Abbey
( seizoen 2 )
Gareth Neame, Julian Fellowes en Rebecca Eaton, uitvoerende producenten; Liz Trubridge, producent PBS
Game of Thrones
( seizoen 2 )
David Benioff, DB Weiss, Frank Doelger en Carolyn Strauss, uitvoerende producenten; George RR Martin, Vanessa Taylor, Alan Taylor, Guymon Casady en Vince Gerardis, co-uitvoerende producenten; Bernadette Caulfield, producent door HBO
Gekke mannen
( seizoen 5 )
Matthew Weiner, Scott Hornbacher, Andre Jacquemetton en Maria Jacquemetton, uitvoerende producenten; Victor Levin, co-uitvoerend producent; Jon Hamm en Blake McCormick, producenten AMC
2013
(65e)
Breaking Bad
( seizoen 5 )
Vince Gilligan, Mark Johnson en Michelle MacLaren, uitvoerende producenten; Melissa Bernstein, Sam Catlin, Peter Gould, George Mastras en Thomas Schnauz, co-executive producers; Moira Walley-Beckett, begeleidend producent; Bryan Cranston en Diane Mercer, producenten; Stewart A. Lyons, geproduceerd door AMC
Downton Abbey
( seizoen 3 )
Gareth Neame en Julian Fellowes, uitvoerende producenten; Nigel Marchant, co-uitvoerend producent; Liz Trubridge, producent PBS
Game of Thrones
( seizoen 3 )
David Benioff, DB Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger en Bernadette Caulfield, uitvoerende producenten; Guymon Casady, Vince Gerardis, George RR Martin en Vanessa Taylor, co-executive producers; Chris Newman en Greg Spence, producenten HBO
Thuisland
( Seizoen 2 )
Alex Gansa, Howard Gordon, Michael Cuesta, Gideon Raff, Avi Nir, Ran Tellem, Meredith Stiehm, Chip Johannessen, Alexander Cary en Henry Bromell, uitvoerende producenten; Michael Click, producent Show Time
Kaartenhuis
( Seizoen 1 )
David Fincher, Joshua Donen, Eric Roth, Beau Willimon, John Melfi, Kevin Spacey, Dana Brunetti, Michael Dobbs en Andrew Davies, uitvoerende producenten; Rick Cleveland, Sarah Treem en Robert Zotnowski, co-executive producers; Keith Huff en Karyn McCarthy, producenten Netflix
Gekke mannen
( seizoen 6 )
Matthew Weiner, Scott Hornbacher, Andre Jacquemetton, Maria Jacquemetton en Janet Leahy, uitvoerende producenten; Semi Chellas, begeleidend producent; Jon Hamm, Blake McCormick en Erin Levy, producenten AMC
2014
(66e)
Breaking Bad
( seizoen 5 )
Vince Gilligan, Mark Johnson en Michelle MacLaren, uitvoerende producenten; Melissa Bernstein, Sam Catlin, Peter Gould, George Mastras, Thomas Schnauz en Moira Walley-Beckett, co-executive producers; Bryan Cranston en Diane Mercer, producenten; Stewart A. Lyons, geproduceerd door AMC
Downton Abbey
( seizoen 4 )
Gareth Neame, Julian Fellowes en Liz Trubridge, uitvoerende producenten; Nigel Marchant, co-uitvoerend producent; Rupert Ryle-Hodges, producent PBS
Game of Thrones
( seizoen 4 )
David Benioff, DB Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger en Bernadette Caulfield, uitvoerende producenten; Vince Gerardis, Guymon Casady en George RR Martin, co-executive producers; Chris Newman en Greg Spence, producenten HBO
Kaartenhuis
( seizoen 2 )
Beau Willimon, Joshua Donen, Eric Roth, David Fincher, Kevin Spacey, Dana Brunetti, Andrew Davies, Michael Dobbs en David Manson, uitvoerende producenten; John Mankiewicz en Robert Zotnowski, co-uitvoerende producenten; Iain Paterson, geproduceerd door Netflix
Gekke mannen
( seizoen 7 )
Matthew Weiner, Scott Hornbacher en Janet Leahy, uitvoerende producenten; Semi Chellas, co-executive producer; Erin Levy, begeleidend producent; Jon Hamm, Blake McCormick en Tom Smuts, producenten AMC
True Detective
( Seizoen 1 )
Nic Pizzolatto, Cary Joji Fukunaga, Scott Stephens, Steve Golin, Woody Harrelson, Matthew McConaughey en Richard Brown, uitvoerende producenten; Carol Cuddy, producent HBO
2015
(67e)
Game of Thrones
( seizoen 5 )
David Benioff, DB Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger en Bernadette Caulfield, uitvoerende producenten; Vince Gerardis, Guymon Casady en George RR Martin, co-executive producers; Chris Newman, Greg Spence, Lisa McAtackney en Bryan Cogman, producenten HBO
Better Call Saul
( Seizoen 1 )
Vince Gilligan, Peter Gould, Mark Johnson en Melissa Bernstein, uitvoerende producenten; Thomas Schnauz en Stewart A. Lyons, co-executive producers; Gennifer Hutchison, begeleidend producent; Diane Mercer, Nina Jack en Bob Odenkirk, producenten AMC
Downton Abbey
( seizoen 5 )
Gareth Neame, Nigel Marchant, Julian Fellowes en Liz Trubridge, uitvoerende producenten; Chris Croucher, producent PBS
Thuisland
( Seizoen 4 )
Alex Gansa, Howard Gordon, Alexander Cary, Chip Johannessen, Lesli Linka Glatter, Meredith Stiehm, Gideon Raff, Avi Nir en Ran Telem, uitvoerende producenten; Patrick Harbinson en Michael Klick, co-uitvoerende producenten; Claire Danes en Lauren White, producenten Show Time
Kaartenhuis
( seizoen 3 )
Beau Willimon, Andrew Davies, Michael Dobbs, Kevin Spacey, Dana Brunetti, Joshua Donen, Eric Roth, David David Fincher en John David Coles, uitvoerende producenten; John Mankiewicz en Robert Zotnowski, co-uitvoerende producenten; Frank Pugliese, begeleidend producent; Jay Carson, producent; Karen Moore, geproduceerd door Netflix
Gekke mannen
( seizoen 7 )
Matthew Weiner, Scott Hornbacher en Janet Leahy, uitvoerende producenten; Semi Chellas, co-executive producer; Erin Levy, begeleidend producent; Jon Hamm, Blake McCormick en Tom Smuts, producenten AMC
Oranje is het nieuwe zwart
( seizoen 2 )
Jenji Kohan, uitvoerend producent; Mark A. Burley, Stephen Falk, Sara Hess en Lisa I. Vinnecour, co-uitvoerende producenten; Tara Herrmann, producent; Neri Kyle Tannenbaum, geproduceerd door Netflix
2016
(68e)
Game of Thrones
( seizoen 6 )
David Benioff, DB Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger en Bernadette Caulfield, uitvoerende producenten; Vince Gerardis, Guymon Casady en George RR Martin, co-executive producers; Bryan Cogman, begeleidend producent; Chris Newman, Greg Spence en Lisa McAtackney, producenten HBO
De Amerikanen
( seizoen 4 )
Joe Weisberg, Joel Fields, Graham Yost, Darryl Frank, Justin Falvey en Chris Long, uitvoerende producenten; Stephen Schiff, co-uitvoerend producent; Mary Rae Thewlis, geproduceerd door; Joshua Brand, adviserend producent FX
Better Call Saul
( Seizoen 2 )
Vince Gilligan, Peter Gould, Mark Johnson, Melissa Bernstein en Thomas Schnauz, uitvoerende producenten; Gennifer Hutchison, co-uitvoerend producent; Nina Jack, begeleidend producent; Diane Mercer en Bob Odenkirk, producenten; Robin Sweet, geproduceerd door AMC
Downton Abbey
( seizoen 6 )
Gareth Neame, Julian Fellowes, Liz Trubridge en Nigel Marchant, uitvoerende producenten; Chris Croucher, producent PBS
Thuisland
( Seizoen 5 )
Alex Gansa, Howard Gordon, Chip Johannessen, Lesli Linka Glatter, Meredith Stiehm, Avi Nir, Ran Telem, Gideon Raff en Patrick Harbinson, uitvoerende producenten; Michael Klick, Claire Danes, Ron Nyswaner, Ted Mann en Benjamin Cavell, co-uitvoerende producenten; Lauren White en Katie O'Hara, producenten Show Time
Kaartenhuis
( seizoen 4 )
Beau Willimon, Andrew Davies, Michael Dobbs, Robin Wright, Kevin Spacey, Dana Brunetti, Joshua Donen, Eric Roth en David Fincher, uitvoerende producenten; John Mankiewicz en Robert Zotnowski, co-uitvoerende producenten; Jay Carson en Frank Pugliese, die de producenten begeleiden; Hameed Shaukat, producent; Boris Malden, geproduceerd door Netflix
Mr. Robot
( Seizoen 1 )
Sam Esmail, Chad Hamilton en Steve Golin, uitvoerende producenten; Kyle Bradstreet en David Iserson, die de producenten begeleiden; Margo Myers Massey, geproduceerd door Verenigde Staten van Amerika
2017
(69e)
Het verhaal van de dienstmaagd
( seizoen 1 )
Bruce Miller, Warren Littlefield, Daniel Wilson, Fran Sears en Ilene Chaiken, uitvoerende producenten; Sheila Hockin, Eric Tuchman, Frank Siracusa en John Weber, co-executive producers; Kira Snyder, begeleidend producent; Elisabeth Moss, producent; Joseph Boccia, geproduceerd door; Leila Gerstein, adviserend producent Hulu
Better Call Saul
( seizoen 3 )
Vince Gilligan, Peter Gould, Mark Johnson, Melissa Bernstein, Thomas Schnauz en Gennifer Hutchison, uitvoerende producenten; Nina Jack en Diane Mercer, co-uitvoerende producenten; Bob Odenkirk, Jonathan Glatzer en Gordon Smith, producenten; Robin Sweet, geproduceerd door AMC
De Kroon
( Seizoen 1 )
Peter Morgan, Stephen Daldry, Andy Harries, Philip Martin, Suzanne Mackie, Matthew Byam-Shaw, Robert Fox en Tanya Seghatchian, uitvoerende producenten; Andrew Eaton, producent Netflix
Kaartenhuis
( seizoen 5 )
Melissa James Gibson, Frank Pugliese, Andrew Davies, Michael Dobbs, Robin Wright, Kevin Spacey, Dana Brunetti, Joshua Donen, Eric Roth, David Fincher, Daniel Minahan en John Mankiewicz, uitvoerende producenten; Robert Zotnowski, co-uitvoerend producent; Kenneth Lin en Hameed Shaukat, die de producenten begeleiden; Laura Eason en Bill Kennedy, producenten; Boris Malden, geproduceerd door
Stranger Things
( Seizoen 1 )
The Duffer Brothers, Dan Cohen en Shawn Levy, uitvoerende producenten; Iain Paterson, co-executive producer
Dit zijn wij
( Seizoen 1 )
Dan Fogelman, Jess Rosenthal, John Requa, Glenn Ficarra, Ken Olin, Donald Todd en Charles Gogolak, uitvoerende producenten; KJ Steinberg, Isaac Aptaker, Elizabeth Berger, Joe Lawson en Steve Beers, co-executive producers; Vera Herbert en Bekah Brunstetter, producenten NBC
Westworld
( Seizoen 1 )
JJ Abrams, Jonathan Nolan, Lisa Joy en Bryan Burk, uitvoerende producenten; Athena Wickham, Kathy Lingg, Richard J. Lewis, Roberto Patino en Katherine Lingenfelter, co-uitvoerende producenten; Cherylanne Martin, producent HBO
2018
(70e)
Game of Thrones
( seizoen 7 )
David Benioff, DB Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger en Bernadette Caulfield, uitvoerende producenten; George RR Martin, Guymon Casady, Vince Gerardis en Bryan Cogman, co-uitvoerende producenten; Chris Newman, Lisa McAtackney en Greg Spence, producenten HBO
De Amerikanen
( Seizoen 6 )
Joe Weisberg, Joel Fields, Chris Long, Graham Yost, Justin Falvey, Darryl Frank, Stephen Schiff en Mary Rae Thewlis, uitvoerende producenten; Tracey Scott Wilson en Peter Ackerman, co-uitvoerende producenten; Joshua Brand, adviserend producent FX
De Kroon
( Seizoen 2 )
Peter Morgan, Stephen Daldry, Andy Harries, Philip Martin, Suzanne Mackie, Matthew Byam Shaw en Robert Fox, uitvoerende producenten; Andy Stebbing en Martin Harrison, producenten Netflix
Het verhaal van de dienstmaagd
( seizoen 2 )
Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson en Fran Sears, uitvoerende producenten; Mike Barker, Sheila Hockin, Eric Tuchman, Kira Snyder, Yahlin Chang, Frank Siracusa en John Weber, co-executive producers; Dorothy Fortenberry, producent; Joseph Boccia, geproduceerd door; Margaret Atwood en Ron Milbauer, adviserende producenten Hulu
Stranger Things
( Seizoen 2 )
Iain Paterson, Shawn Levy, Dan Cohen en The Duffer Brothers, uitvoerende producenten; Rand Geiger en Justin Doble, producenten Netflix
Dit zijn wij
( seizoen 2 )
Dan Fogelman, Jess Rosenthal, Isaac Aptaker, Elizabeth Berger, John Requa, Glenn Ficarra, Ken Olin en Charles Gogolak, uitvoerende producenten; KJ Steinberg, Steve Beers, Don Roos en Tyler Bensinger, co-executive producers; Vera Herbert, begeleidend producent; Bekah Brunstetter, Cathy Mickel Gibson en Nick Pavonetti, producenten NBC
Westwereld
( Seizoen 2 )
Jonathan Nolan, Lisa Joy, JJ Abrams, Athena Wickham, Richard J. Lewis, Roberto Patino en Ben Stephenson, uitvoerende producenten; Eugene Kelly, Ron Fitzgerald, Frederick EO Toye en Michael Polaire, co-uitvoerende producenten; Carly Wray, Dan Dietz en Stephen Semel, producenten; Jordan Goldberg, adviserend producent HBO
2019
(71e)
Game of Thrones
( seizoen 8 )
David Benioff, DB Weiss, Carolyn Strauss, Bernadette Caulfield, Frank Doelger, David Nutter en Miguel Sapochnik, uitvoerende producenten; Vince Gerardis, Guymon Casady, George RR Martin en Bryan Cogman, co-uitvoerende producenten; Chris Newman, Greg Spence, Lisa McAtackney en Duncan Muggoch, producenten HBO
Better Call Saul
( seizoen 4 )
Vince Gilligan, Peter Gould, Mark Johnson, Melissa Bernstein, Thomas Schnauz en Gennifer Hutchison, uitvoerende producenten; Nina Jack en Diane Mercer, co-uitvoerende producenten; Gordon Smith en Alison Tatlock, die de producenten begeleiden; Ann Cherkis en Bob Odenkirk, producenten; Robin Sweet, geproduceerd door AMC
Bodyguard
( Seizoen 1 )
Jed Mercurio, Simon Heath, Elizabeth Kilgarriff en Roderick Seligman, uitvoerende producenten; Priscilla Parish en Eric Coulter, geproduceerd door Netflix
Eva vermoorden
( Seizoen 2 )
Sally Woodward Gentle, Lee Morris, Phoebe Waller-Bridge, Emerald Fennell, Gina Mingacci en Damon Thomas, uitvoerende producenten; Francesca Gardiner en Sandra Oh, co-uitvoerende producenten; Elinor Day, Morenike Williams en Andy Noble, geproduceerd door BBC Amerika
Ozark
( Seizoen 2 )
Jason Bateman, Chris Mundy, Bill Dubuque, Mark Williams en David Manson, uitvoerende producenten; Alyson Feltes, Ryan Farley en Patrick Markey, co-uitvoerende producenten; Erin Mitchell, producent; Matthew Spiegel, geproduceerd door Netflix
Pose
( Seizoen 1 )
Ryan Murphy, Brad Falchuk, Nina Jacobson, Brad Simpson, Alexis Martin Woodall en Sherry Marsh, uitvoerende producenten; Steven Canals en Silas Howard, co-executive producers; Janet Mock, Our Lady J en Lou Eyrich, producenten; Erica Kay, geproduceerd door FX
Opvolging
( Seizoen 1 )
Jesse Armstrong, Adam McKay, Will Ferrell, Frank Rich, Kevin Messick, Mark Mylod en Jane Tranter, uitvoerende producenten; Tony Roche, Lucy Prebble en Georgia Pritchett, co-uitvoerende producenten; Jonathan Glatzer en Jon Brown, die de producenten begeleiden; Dara Schnapper, producent; Jonathan Filley, geproduceerd door HBO
Dit zijn wij
( seizoen 3 )
Dan Fogelman, Jess Rosenthal, Isaac Aptaker, Elizabeth Berger, Ken Olin, John Requa, Glenn Ficarra en Charles Gogolak, uitvoerende producenten; Steve Beers, KJ Steinberg, Kevin Falls en Julia Brownell, co-executive producers; Vera Herbert en Bekah Brunstetter, begeleiden de producenten; Shukree Hassan Tilghman, Nicholas Pavonetti en Cathy Mickel Gibson, producenten NBC

jaren 2020

Jaar Programma Producenten Netwerk
2020
(72e)
Opvolging
( Seizoen 2 )
Jesse Armstrong, Adam McKay, Will Ferrell, Frank Rich, Kevin Messick, Mark Mylod, Jane Tranter, Tony Roche en Scott Ferguson, uitvoerende producenten; Jon Brown en Georgia Pritchett, co-executive producers; Jonathan Glatzer, begeleidend producent; Will Tracy, Dara Schnapper en Gabrielle Mahon, producenten; Lucy Prebble, adviserend producent HBO
Better Call Saul
( seizoen 5 )
Peter Gould, Vince Gilligan, Mark Johnson, Melissa Bernstein en Thomas Schnauz, uitvoerende producenten; Diane Mercer, Gordon Smith en Alison Tatlock, co-executive producers; Ann Cherkis, begeleidend producent; Bob Odenkirk, producent; Prinses Nash, geproduceerd door AMC
De kroon
( seizoen 3 )
Peter Morgan, Suzanne Mackie, Stephen Daldry, Andy Harries, Benjamin Caron, Matthew Byam Shaw en Robert Fox, uitvoerende producenten; Michael Casey, Andy Stebbing, Martin Harrison en Oona O Beirn, producenten Netflix
Het verhaal van de dienstmaagd
( seizoen 3 )
Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Mike Barker, Eric Tuchman, Sheila Hockin, John Weber en Frank Siracusa, uitvoerende producenten; Kira Snyder, Yahlin Chang en Margaret Atwood, co-executive producers; Dorothy Fortenberry en Marissa Jo Cerar, die de producenten begeleiden; Nina Fiore en John Herrera, producenten; Kim Todd, geproduceerd door Hulu
Eva vermoorden
( seizoen 3 )
Sally Woodward Gentle, Lee Morris, Phoebe Waller-Bridge, Gina Mingacci, Sandra Oh, Damon Thomas, Suzanne Heathcote en Jeff Melvoin, uitvoerende producenten; Lynn Horsford, co-uitvoerend producent; Nige Watson, geproduceerd door BBC Amerika
The Mandalorian
( Seizoen 1 )
Jon Favreau, Dave Filoni, Kathleen Kennedy en Colin Wilson, uitvoerende producenten; Karen Gilchrist, co-executive producer Disney+
Ozark
( seizoen 3 )
Jason Bateman, Chris Mundy, Bill Dubuque, Mark Williams, Patrick Markey en John Shiban, uitvoerende producenten; Miki Johnson, begeleidend producent; Erin Mitchell, Martin Zimmerman en Peter Thorell, producenten; Matthew Spiegel, geproduceerd door Netflix
Stranger Things
( Seizoen 3 )
Iain Paterson, Shawn Levy, Dan Cohen en The Duffer Brothers, uitvoerende producenten; Curtis Gwinn, co-uitvoerend producent; Rand Geiger, producent
2021
(73e)
De Kroon
( Seizoen 4 )
Peter Morgan, Suzanne Mackie, Stephen Daldry, Andy Harries, Benjamin Caron, Matthew Byam Shaw en Robert Fox, uitvoerende producenten; Michael Casey, Andy Stebbing, Martin Harrison en Oona O Beirn, producenten Netflix
De jongens
( seizoen 2 )
Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Craig Rosenberg, Phil Sgriccia, Rebecca Sonnenshine, Ken F. Levin en Jason Netter, uitvoerende producenten; Garth Ennis, Darick Robertson en Michael Saltzman, co-executive producers; Michaela Starr, begeleidend producent; Gabriel Garcia, producent; Hartley Gorenstein, geproduceerd door Prime Video
Bridgerton
( Seizoen 1 )
Chris Van Dusen, Shonda Rhimes en Betsy Beers, uitvoerende producenten; Scott Collins, Alison Eakle, Sara Fischer, Julia Quinn, Leila Cohan-Miccio, Jonathan Igla en Janet Lin, co-executive producers; Holden Chang en Sarah Dollard, producenten; Sarada McDermott, geproduceerd door Netflix
Het verhaal van de dienstmaagd
( seizoen 4 )
Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, Sheila Hockin, John Weber, Frank Siracusa, Kira Snyder en Yahlin Chang, uitvoerende producenten; Dorothy Fortenberry, Margaret Atwood, Kim Todd en Matt Hastings, co-executive producers; Nina Fiore en John Herrera, begeleiden de producers Hulu
Lovecraft Land
( Seizoen 1 )
Misha Green, JJ Abrams, Jordan Peele, Bill Carraro, Yann Demange en Ben Stephenson, uitvoerende producenten; Rachel Rusch Rich, Jonathan I. Kidd, Sonya Winton-Odamtten en Matt King, co-executive producers; Dana Robin, geproduceerd door HBO
The Mandalorian
( seizoen 2 )
Jon Favreau, Dave Filoni, Kathleen Kennedy en Colin Wilson, uitvoerende producenten; Karen Gilchrist en Carrie Beck, co-uitvoerende producenten; John Bartnicki, producent Disney+
Pose
( seizoen 3 )
Ryan Murphy, Brad Falchuk, Nina Jacobson, Brad Simpson, Alexis Martin Woodall, Sherry Marsh, Steven Canals en Janet Mock, uitvoerende producenten; Our Lady J, co-executive producer; Tanase Popa, begeleidend producent; Lou Eyrich, Jeff Dickerson en Todd Nenninger, producenten; Kip Davis Myers, geproduceerd door FX
Dit zijn wij
( seizoen 5 )
John Requa, Glenn Ficarra, Charles Gogolak, Ken Olin, Isaac Aptaker, Elizabeth Berger, Dan Fogelman en Jess Rosenthal, uitvoerende producenten; Kay Oyegun, Casey Johnson, David Windsor, Vera Herbert, Julia Brownell, Kevin Falls, KJ Steinberg en Steve Beers, co-executive producers; Elan Mastai, begeleidend producent; Nick Pavonetti, producent; Cathy Mickel Gibson, geproduceerd door NBC
2022
(74e)
Opvolging
( Seizoen 3 )
Jesse Armstrong, Adam McKay, Will Ferrell, Frank Rich, Kevin Messick, Mark Mylod, Jane Tranter, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble en Will Tracy, uitvoerende producenten; Georgia Pritchett en Ted Cohen, co-executive producers; Susan Soon He Stanton en Dara Schnapper, die de producenten begeleiden; Gabrielle Mahon, geproduceerd door; Francesca Gardiner, adviserend producent HBO/ HBO Max
Better Call Saul
( seizoen 6 )
Vince Gilligan, Peter Gould, Mark Johnson, Melissa Bernstein, Thomas Schnauz, Gordon Smith, Alison Tatlock, Diane Mercer en Michael Morris, uitvoerende producenten; Ann Cherkis, co-uitvoerend producent; Trina Siopy, begeleidend producent; Bob Odenkirk en Jenn Carroll, producenten; Jim Powers, geproduceerd door AMC
Euforie
( Seizoen 2 )
Sam Levinson, Kevin Turen, Ravi Nandan, Drake, Adel "Future" Nur, Zendaya, Will Greenfield, Ashley Levinson, Ron Leshem en Hadas Moses Lichtenstein, uitvoerende producenten; Kenneth Yu en Harrison Kreiss, producenten HBO/HBO Max
Ozark
( seizoen 4 )
Jason Bateman, Chris Mundy, Bill Dubuque, Mark Williams, Patrick Markey en John Shiban, uitvoerende producenten; Miki Johnson en Laura Linney, co-uitvoerende producenten; Erin Mitchell en Martin Zimmerman, die de producenten begeleiden; Paul Kolsby en Laura Deeley, producenten; Dana Scott, geproduceerd door Netflix
Ontslag
( Seizoen 1 )
Ben Stiller, Nicholas Weinstock, Jackie Cohn, Mark Friedman, Dan Erickson, Andrew Colville, Chris Black en John Cameron, uitvoerende producenten; Jill Footlick en Kari Drake, co-executive producers; Adam Scott, Patricia Arquette, Aoife McArdle, Amanda Overton en Gerry Robert Byrne, producenten Apple TV+
Inktvisspel
( Seizoen 1 )
Kim Ji-yeon en Hwang Dong-hyuk, uitvoerende producenten Netflix
Stranger Things
( Seizoen 4 )
The Duffer Brothers, Dan Cohen, Shawn Levy, Curtis Gwinn en Iain Paterson, uitvoerende producenten; Rand Geiger, Kate Trefry en Paul Dichter, producenten; Lampton Enochs, geproduceerd door
Yellowjackets
( Seizoen 1 )
Jonathan Lisco, Ashley Lyle en Bart Nickerson, Drew Comins en Karyn Kusama, uitvoerende producenten; Liz Phang, Jamie Travis, Brad Van Arragon, Sarah L. Thompson en Ameni Rozsa, co-uitvoerende producenten; Chantelle M. Wells, begeleidend producer Show Time

Programma's met meerdere overwinningen

Programma's met meerdere nominaties

Totaal aantal prijzen per netwerk

  • NBC – 21
  • CBS – 18
  • ABC – 9
  • HBO/HBO Max – 8
  • AMC – 6
  • PBS – 4
  • Vos – 1
  • Hulu – 1
  • KECA-TV – 1
  • NET - 1
  • Showtijd – 1
  • Netflix – 1

Opmerkingen:

  • EEN : Zeggen dat Law & Order geen geserialiseerde bogen had, is mogelijk misleidend. Het is waar dat Law & Order in de kern een procedure is, met als algemene regel slechts zeer licht geserialiseerde elementen. In het met een Emmy bekroonde zevende seizoen had de show echter een boog van drie afleveringen - "D-Girl", "Turnaround" en "Showtime" - met betrekking tot een spraakmakende moordzaak. Bovendien was de aflevering "Entrapment" een vervolg op "Conspiracy" uit seizoen 3 .
  • B : Het zesde seizoen van The Sopranos werd opgesplitst in twee delen. Ze worden allebei beschouwd als seizoen 6.
  • C : Het vijfde seizoen van Breaking Bad werd opgesplitst in twee delen. Ze worden allebei beschouwd als seizoen 5.
  • D : Het zevende seizoen van Mad Men werd opgesplitst in twee delen. Ze worden allebei beschouwd als seizoen 7.

Zie ook

Referenties

Algemeen
  • "Geavanceerd zoeken naar Primetime Awards" . Academie voor Televisiekunsten en Wetenschappen . Gearchiveerd van het origineel op 15 februari 2009 . Ontvangen 19 december 2007 .
Specifiek

Externe links